The Janoskians

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Muszla Fest 2017

LPKiW Myślęcinek, Bydgoszcz

19.08.2017

Akcent i Zenek Martyniuk

Zmiana daty imprezy!

Stadion OSiR, Brodnica

19.08.2017

Już najbliższej jesieni do Polski powróci australijska grupa The Janoskians

Szczegóły wydarzenia

Wielki powrót The Janoskians!


Już najbliższej jesieni do Polski powróci australijska grupa The Janoskians. Dwa koncerty - pierwszy w Warszawie, drugi w Krakowie - będą znakomitą okazją do usłyszenia najnowszego singla formacji, czyli „Love What You Have”, a także wszystkich starszych hitów: „Set This World On Fire”, „Real Girls Eat Cake” czy „La Girl”.

Ich kariera nie zaczęła się jednak od podbojów list przebojów a od filmów komediowych udostępnianych w internecie, za pośrednictwem serwisu YouTube.com. Przyjaciele z Melbourne tworzą je zresztą do dziś i kolejne odsłony kultowych wideo-dowcipów (np. dziwaczne zachowywanie się w pociągu, lub dzwonienie do drzwi sąsiadów i... NIE uciekanie) osiągają miliony odsłon!

Trudno powiedzieć czym dokładnie wzbudzają tyle sympatii - urokiem osobistym? Tym, że z nimi nuda nie istnieje? Tym, że każdy chciałby być w ich kumpelskiej paczce? Prawdopodobnie wszystkim po trochu oraz tym, że posiadają talent muzyczny i również na tym polu realizują się, osiągając kolejne sukcesy.

Janoskians swój pierwszy film udostępnili na YouTube jesienią 2011 roku. Zaledwie rok później podpisali kontrakt z Sony Music i wydali debiutancki singiel "Set The World On Fire".

Każdy z ich utworów cieszył się ogromną popularnością i momentalnie rozprzestrzeniał się wśród fanów na całym świecie. Znamienny jest fakt, że początkowo grupa sama nie wiedziała jak bardzo jest popularna i organizując spotkania z fanami - spodziewając się przybycia conajwyżej kilkuset - nieumyślnie doprowadzała do paraliżu jedną z ulic Nowego Jorku lub do ewakuacji centrum handlowego w Los Angeles.

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa
  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook