Four Year Strong

Four Year Strong
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę 2017

Plac Zebrań Ludowych, Gdańsk

22.07.2017 - 23.07.2017

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Four Year Strong! Punkowy zespół wystąpi 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!
Ceny biletów:
    - 55zł - w przedsprzedaży
    - 65zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Four Year Strong


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Four Year Strong! Punkowy zespół wystąpi 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!

Four Year Strong pochodzą z Massachusetts i poznali się w szkole średniej. Od tamtego czasu zaczęli wspólnie tworzyć, by w 2005 roku wydać debiutancką EP-kę „It’s our time”. Pierwsze EP-ki zespół wydawał na własną rękę w mocno limitowanych ilościach, a przy długogrającym albumie („Rise  or Die Trying”) rozpoczęli współpracę z wytwórnią I Surrender Records. Obecnie na koncie mają już aż sześć krążków! Albumy w większości docierały na wysokie pozycje zestawień w swoim gatunku w USA. Zespół zaliczył również dziesiątki występów na żywo na całym świecie, a scenę dzielili z takimi grupami jak m.in. Blink-182, You Me At Six, Bring Me The Horizon czy Cancer Bats. Ich muzyka, mimo zmiany składu zespołu i eksperymentowania z brzmieniem na poszczególnych krążkach, wciąż nazywana jest „agresywnym, ale wesołym punkiem”. Przekonajcie się już w czerwcu, jak Amerykanie brzmią na żywo!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hydrozagadka, 11 listopada, Warszawa

Facebook