Badbadnotgood

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert BadBadNotGood! Kanadyjska grupa wystąpi 10 listopada w warszawskim Palladium!

Miejsca imprez:

Palladium, Warszawa | Pokaż pozycję na mapie

10.11.2017 20:00 Klub Palladium Bilety
Ceny biletów:
    - 105zł - w przedsprzedaży
    - 120zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Badbadnotgood


BadBadNotGood to czwórka pochodzących z Toronto absolwentów akademii jazzowej, którzy w wyjątkowy dla siebie sposób tworzą muzykę na pograniczu jazzu, hip-hopu i elektroniki. W skład zespołu wchodzą Matthew Tavares (klawisze), Chester Hansen (bas), Alexander Sowinski (perkusista) i Leland Whitty (saksofon).

Połączenie poważnego, muzycznego wykształcenia z luźnym uwielbieniem hip-hopu przerodziło się w międzynarodowy sukces grupy. BadBadNotGood ściśle współpracują z czołówką gwiazd hip-hopu i elektroniki – na nagraniach usłyszeć można gości takich jak m.in. Mick Jenkins, Kaytranda, Tyler The Creator czy Frank Ocean. Ubiegłoroczny album „IV”, który promował singiel „Time Moves Slow”, choć zdecydowanie mniej spontaniczny niż poprzednie wydania grupy, został wysoko oceniony przez alternatywne muzyczne media i przysporzył muzykom kolejnych fanów.

Obecnie zespół pojawił się w najnowszej kompilacji „Late Night Tales”, którego premiera zaplanowana jest na lipiec. Do tej pory ujawniony został cover „To You”, który spotkał się z fantastycznym przyjęciem publiczności.

Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Palladium, Złota 5/7, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook