Targi Wrocław Fashion Meeting vol.7

Targi Wrocław Fashion Meeting vol.7

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

FM Power Weekend 2017

ATM Studio, Warszawa

01.07.2017 - 01.07.2017

Gala MMA ACB 63

Ergo Arena, Gdańsk/Sopot

01.07.2017

Ceny biletów:
    - 15 zł - dwudniowy

Dzieci:

Dzieci do lat 14 - wstęp bezpłatny

Szczegóły wydarzenia

Targi Wrocław Fashion Meeting vol.7


W dniach 19 i 20 listopada 2016 roku w godzinach 11:00-20:00 zapraszamy na siódmą edycję jednej z największych imprez modowych w Polsce – Wrocław Fashion Meeting.

W listopadowy weekend nikt nie dobierze Wrocławiowi miana stolicy mody. Wydarzenie odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie we Wrocławiu – w prestiżowym wnętrzu Klubu Biznesowego (Strefa VIP) Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1), który na dwa dni otworzy się dla wszystkich uczestników imprezy.

Imprezę poprowadzi znany z ekranów telewizyjnych, charyzmatyczny Conrado Moreno. Przez lata Impreza miała szczęcie do wyjątkowych gości, nie tylko ze świata mody, ale też kultury i rozrywki i sztuki. Tym razem nie może być inaczej. Gościem specjalnym będzie Mateusz "Góral" Jarzębiak z programu „Top Model”.

Wrocław Fashion Meeting to bogactwo trendów światowych w interpretacji polskich marek projektanckich. Bijącym sercem Wrocław Fashion Meeting są pokazy mody, odbywające się w kilku blokach przez cały weekend. Na wybiegu zobaczymy kolekcje jesień/zima 2016/2017 oraz premierowe kolekcje wiosna/lato 2017, stworzone przez kilkudziesięciu uznanych projektantów z całej Polski, którzy przedstawią swoje spojrzenie na aktualne trendy. Podczas pokazów zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt kolekcji damskich, męskich i dziecięcych w kilku blokach pokazów, a wśród nich między innymi: Parada Projektantów, Wielka Gala Fashion Meeting, OFF WFM, Pokazy mody dziecięcej.

Wrocław Fashion Meeting to nie tylko pokazy mody, ale również największe targi mody autorskiej. Na uczestników wydarzenia w "Strefie showroom" na 130 stoiskach czekać będzie czołówka polskich projektantów, od których będzie można kupić kolekcje jesienne, zimowe, a także wiosenne i letnie. Co roku podczas weekendowego święta mody Wrocław Fashion Meeting można poszukać inspiracji i skorzystać z okazji do przedświątecznych zakupów dla miłośników mody w każdym wieku, ponieważ na wydarzeniu nie zabraknie także kolekcji dla naszych pociech i małych odkrywców, obecnych na wybiegu oraz w "Strefie KIDS Fashion".

Swoje miejsce na wybiegu tradycyjnie znajdą również osoby fascynujące się modą, uczestniczące w konkursie stylizacyjnym „Stylowy Wrocław”. To jedyny w Polsce konkurs, którego założeniem jest prezentacja najbardziej kreatywnych fanów mody, młodych stylistów i blogerów. "Zrób się na szaro" i wejdź do gry. Na uczestników czekają modowe emocje, profesjonalny wybieg, sława i nagrody o wartości ponad 6000 zł.

Ponad 130 stoisk wystawienniczych z modą damską, męską i dziecięcą, najlepsze modelki i modele, Wielka Gala Wrocław Fashion Meeting, moda dziecięca, konkurs stylizacyjny Stylowy Wrocław, prestiżowi partnerzy i patroni to filary tego wielkiego wydarzenia z udziałem projektantów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stadion Wrocław, Al. Śląska 1, Wrocław

Strona internetowa: http://www.wroclawfashionmeeting.pl
Facebook: http://www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Facebook