Mami BABI TARG

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Mami BABI TARG® pod hasłem Wymień! Kup! Sprzedaj! to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. Mami BABI TARG®
Ceny biletów:
    - 22zł

Szczegóły wydarzenia

Mami BABI TARG


Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na Mami BABI TARG® w ramach Targów HAPPY BABY - to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców.

Bilet wstępu dla osób chcących wystawić się na Mamim BABIM TARGU® kosztuje 22 zł i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby.

Mami BABI TARG® to specjalna edycja BABIEGO TARGU® dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.

Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami BABI TARG® rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

Więcej informacji, w tym regulamin, znajduje się na stronie http://www.babilad.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook