Wrocław Fashion Meeting vol.6 - Bilet dwudniowy (21-22.11)

Wrocław Fashion Meeting vol.6 - Bilet dwudniowy (21-22.11)

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

FEI European Eventing Championships - Strzegom 2017

Hipodrom Morawa - Strzegom, Strzegom

17.08.2017 - 20.08.2017

Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety - recital

Tarasy przy Parku Wodnym, Sopot

26.08.2017

Ceny biletów:
    - 15zł - dwudniowy

Szczegóły wydarzenia

Targi Wrocław Fashion Meeting vol.6

Największe targi i spektakularne modowe show, czyli Wrocław Fashion Meeting już w listopadzie. To już szósta edycja Wrocław Fashion Meeting (www.wroclawfashionmeeting.pl), niewątpliwie największej modowej imprezy w południowej Polsce, podczas której swoje projekty zaprezentuje ponad 130 projektantów i designerów oraz marek modowych.

Modowe wydarzenie zaplanowane na weekend 21 i 22 listopada odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie we Wrocławiu – w prestiżowych wnętrzach Klubu Biznesowego (Strefa VIP) Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1), który na dwa dni otworzy się dla wszystkich uczestników imprezy.

Jesienne, zimowe, a także przyszłoroczne trendy zaprezentuje czołówka polskich projektantów młodego pokolenia.  Kreacje wprost z wybiegów będą dostępne w sprzedaży na stoiskach ich autorów w „Strefie showroom”. Na gości wydarzenia czekać będą również wizażysci, styliści i kosmetolodzy udzielający bezpłatnych konsultacji w „Strefie beauty”.

Ze względu na porę, listopadowy Wrocław Fashion Meeting to świetna okazja do przedświątecznych zakupów dla miłośników mody w każdym wieku, ponieważ na wydarzeniu nie zabraknie także kolekcji dziecięcych, obecnych na wybiegu oraz w "Strefie KIDS Fashion".

Bijącym sercem Wrocław Fashion Meeting są pokazy mody, odbywające się w kilku blokach przez cały weekend. Na wybiegu zobaczymy kolekcje jesień/zima 2015/2016 oraz premierowe kolekcje wiosna/lato 2016, stworzone przez kilkudziesięciu uznanych projektantów z całej Polski, którzy przedstawią swoje spojrzenie na aktualne trendy. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną kolekcje damskie, męskie i dziecięce.

Podczas modowej soboty zobaczymy kilkadziesiąt pokazów – o godzinie 13.00 – blok pokazów Parada Projektantów, późniejszym popołudniem pokazy autorskie, a wieczorem w Wielkiej Gali Fashion Meeting kolekcje zaprezentują gwiazdy tegorocznego wydarzenia.  W niedziele o 13.00 w pokazach wystąpią najmłodsi – bowiem, pokazy mody dziecięcej wpisały się na stałe w harmonogram imprezy. Wieczór ukoronują wybrane, najlepsze kolekcje WFM - w Pokazie Finałowym.

Swoje miejsce na wybiegu tradycyjnie znajdą również osoby zainteresowane modą, uczestniczące w konkursie stylizacyjnym „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”. Tematem przewodnim stylowej rywalizacji będzie hasło „jesienny wiatr”, a okazję do zaprezentowania na wybiegu własnych stylizacji przed szeroką publicznością zyska 30 najlepszych uczestników – 20 wyłonionych w etapie internetowym na postawie nadesłanych wcześniej zdjęć oraz 10 wybranych podczas wydarzenia.

Gorąco zapraszamy do udziału w modowym wydarzeniu, promującym polskich projektantów i polską modę. Wrocław Fashion Meeting jest niecodzienną okazją, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy na jesień, zimę i przyszły sezon - rzeczy wyjątkowe, doskonałej jakości bezpośrednio od polskich twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Więcej informacji o wydarzeniu:
http://www.wroclawfashionmeeting.pl

Wydarzenie Facebook:
http://www.facebook.com/events/739106766172164 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook