Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

Wydarzenia:

Another Pink Floyd

Iron Klub, Sikorskiego 5, Krosno

06.05.2017

Pink Floyd w Blasku Księżyca. Spare Bricks Tribute Band

Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, Kraków

16.12.2017

Szczegóły wydarzenia

Another Pink Floyd


Zespół Another, jest pierwszym na Polskim rynku zespołem muzycznym, który gra utwory legendarnych Floydów. Powstał w 2009 roku w Skawinie łącząc  doświadczonych i zawodowych muzyków którzy na co dzień współpracują z polską czołówką estradową podczas koncertów czy sesji nagraniowych. Ich wspólną pasją jest muzyka zespołu PINK FLOYD.

Koncert ANOTHER to nowe pomysły na aranżacje muzyczne, wizualne jak i oświetleniowe. Oryginalne partie muzyczne przeplatają się z własną interpretacją, przez co zespół nie klasyfikuje się jako klasyczny Tribute Band jedynie kopiujący oryginał. Widzowie oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi jak i liczący na nieco inne, świeższe, czasem zaskakujące i nie słyszane jeszcze interpretacje, będą usatysfakcjonowani.
Podczas koncertu wystąpi dziewięciu muzyków, którzy wykonają największe utwory Pink Floyd. Doskonały kontakt z publiką, stopniowanie emocji podczas występu oraz doskonała muzyka i oprawa wizualna, to gwarancja  niebanalnej sztuki muzycznej i poczucie klimatu jaki kiedyś na swoich koncertach tworzył zespół Pink Floyd. 


https://www.youtube.com/watch?v=tqK7-HH5C28
https://www.youtube.com/watch?v=17T8OIsaEac

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook