Mela Koteluk

Mela Koteluk

Wydarzenia:

Mela Koteluk - trasa "Zmienne tętno"

CEiK, Parkowa 1, Olsztyn

18.11.2016

Mela Koteluk - trasa "Zmienne tętno"

Teatr Muzyczny Capitol, Marszałka J. Piłsudskiego 72, Wrocław

28.11.2016

Mela Koteluk - trasa "Zmienne tętno"

Wytwórnia, Łąkowa 29, Łódź

02.12.2016

Mela Koteluk - trasa "Zmienne tętno"

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

04.12.2016

Szczegóły wydarzenia

MELA KOTELUK


Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno" jest klamrą zamykającą „Migracje".

Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. - Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań – mówi Mela Koteluk. – Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.

Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym.

Mela: - Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook