Brit Floyd

Kiedy: 15.11.2016 - 16.11.2016

Genialni rekonstruktorzy utworów Pink Floyd w Polsce!

Wydarzenia:

Brit Floyd – The World's Greatest Pink Floyd Show

Bilety w przedsprzedaży już od 159zł
Po ciepło przyjętym ogłoszeniu koncertu na warszawskim Torwarze z radością informujemy, że Brit Floyd po raz pierwszy odwiedzi Zabrze! Najsłynniejsze utwory Pink Floyd już 15 listopada w Domu Muzyki i Tańca.

Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa
Dom Muzyki i Tańca, Gen. De Gaullea 17, Zabrze

15.11.2016 - 16.11.2016

Szczegóły wydarzenia

BRIT FLOYD: The World's Greatest Pink Floyd Show

 

Po oniemiającym sukcesie trasy Space and Time Tour (widowiska obejrzało w sumie ponad milion osób na całym świecie), grupa BRIT FLOYD wyrusza w dalszą drogę, na światowe tournee Space and Time CONTINUUM!

Spektakl, podczas którego najpopularniejszy "tribute band" na świecie zabierze nas w muzyczną podróż przez 50 lat twórczości Pink Floyd, zawędruje w listopadzie do Warszawy i Zabrza. Grupa odtworzy największe przeboje m.in.: z najbardziej docenianych płyt legendy: The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall czy The Division Bell. Ucztę, w której podane zostaną rozmaite perełki z pozostałych albumów, dopełni zachwycające, ponad 23-minutowe "Echoes" zagrane w całości!

Koncertem nie zawiodą się ci, dla których oprócz świetnego muzycznego wykonawstwa ważne są także wrażenia wzrokowe. Widowisko, nad którego oprawą każdorazowo pracuje kilkadziesiąt osób, zachwyci pokazem świateł oraz wizualnych projekcji.

 

15 listopada, Dom Muzyki i Tańca, Zabrze

16 listopada, Torwar, Warszawa

Źródło: Materiały własne oraz www.britfloyd.com

Gdzie:

  • PGE Stadion Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Facebook