Kabaret na Żywo

Kabaret na Żywo

Wydarzenia:

Kabaret Ani Mru Mru "Ostatnie takie trio"

Teatr im. S.Jaracza, Kilińskiego 45, Łódź

19.03.2017 - 19.03.2017

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek

Kompleks Zamkowy Atelier, Pyskowicka 39, Tarnowskie Góry

12.05.2017

Szczegóły wydarzenia

Kabaret NA ŻYWO


„Kabaret na żywo” to nowy cotygodniowy show kabaretowy, który zagości na antenie Telewizji Polsat 4 września br. Program będzie pokazywany w każdą niedzielę o godz. 20.00 i zastąpi show „Tylko muzyka. Must be the music” - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

„Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę. Tytuł pierwszego odcinka to „Przychodzi baba do lekarza” - występujący w nim artyści kabaretowi zmierzą się w swoich skeczach z tematyką medyczną. Premierowy odcinek poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących.   Na scenie programu „Kabaret na żywo” pojawią się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim, Kabaret AniMru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów czy Grupa Mocarta. W programie wystąpią również takie gwiazdy, jak m.in.: Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura czy Abelard Giza.   W czasie show prezentowane będą premierowe oraz znane już skecze i piosenki na wybrany temat. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret. W każdym odcinku show wystąpi także zaproszona gwiazda muzyczna, która nie tylko zaśpiewa swój wybrany przebój, ale także spróbuje swoich sił w prezentowaniu skeczy. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak oraz zespół Sound’n’Grace.   Show „Kabaret na żywo” pojawi się po raz pierwszy na antenie Polsatu 4 września br. Program będzie emitowany co tydzień, w niedziele o godz. 20.00 i potrwa dwie godziny.   Od 2011 roku w niedzielnym paśmie po godz. 20.00 Polsat emitował talent show „Tylko muzyka. Must be the music”. W czerwcu br., po jedenastu edycjach, Polsat podjął decyzję o zdjęciu show z anteny. Jak podkreślał w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy

„Kabaret na żywo” to nowy cotygodniowy show kabaretowy, który zagości na antenie Telewizji Polsat 4 września br. Program będzie pokazywany w każdą niedzielę o godz. 20.00. „Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę. Premierowy odcinek poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących. Na scenie programu „Kabaret na żywo” pojawią się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim, Kabaret AniMru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów czy Grupa Mocarta. W programie wystąpią również takie gwiazdy, jak m.in.: Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura czy Abelard Giza.

W czasie show prezentowane będą premierowe oraz znane już skecze i piosenki na wybrany temat. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret. W każdym odcinku show wystąpi także zaproszona gwiazda muzyczna, która nie tylko zaśpiewa swój wybrany przebój, ale także spróbuje swoich sił w prezentowaniu skeczy. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak oraz zespół Sound’n’Grace.

* Program rejestrowany jest przez TV POLSAT, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hala Mera, Bohaterów Września 6/12, Warszawa

Facebook