Kabaret na Żywo

Kabaret na Żywo

Wydarzenia:

Kabaret Ani Mru Mru "Ostatnie takie trio"

Teatr im. S.Jaracza, Kilińskiego 45, Łódź

19.03.2017 - 19.03.2017

Szczegóły wydarzenia

Kabaret NA ŻYWO


„Kabaret na żywo” to nowy cotygodniowy show kabaretowy, który zagości na antenie Telewizji Polsat 4 września br. Program będzie pokazywany w każdą niedzielę o godz. 20.00 i zastąpi show „Tylko muzyka. Must be the music” - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

„Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę. Tytuł pierwszego odcinka to „Przychodzi baba do lekarza” - występujący w nim artyści kabaretowi zmierzą się w swoich skeczach z tematyką medyczną. Premierowy odcinek poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących.   Na scenie programu „Kabaret na żywo” pojawią się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim, Kabaret AniMru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów czy Grupa Mocarta. W programie wystąpią również takie gwiazdy, jak m.in.: Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura czy Abelard Giza.   W czasie show prezentowane będą premierowe oraz znane już skecze i piosenki na wybrany temat. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret. W każdym odcinku show wystąpi także zaproszona gwiazda muzyczna, która nie tylko zaśpiewa swój wybrany przebój, ale także spróbuje swoich sił w prezentowaniu skeczy. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak oraz zespół Sound’n’Grace.   Show „Kabaret na żywo” pojawi się po raz pierwszy na antenie Polsatu 4 września br. Program będzie emitowany co tydzień, w niedziele o godz. 20.00 i potrwa dwie godziny.   Od 2011 roku w niedzielnym paśmie po godz. 20.00 Polsat emitował talent show „Tylko muzyka. Must be the music”. W czerwcu br., po jedenastu edycjach, Polsat podjął decyzję o zdjęciu show z anteny. Jak podkreślał w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy

„Kabaret na żywo” to nowy cotygodniowy show kabaretowy, który zagości na antenie Telewizji Polsat 4 września br. Program będzie pokazywany w każdą niedzielę o godz. 20.00. „Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę. Premierowy odcinek poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących. Na scenie programu „Kabaret na żywo” pojawią się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim, Kabaret AniMru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów czy Grupa Mocarta. W programie wystąpią również takie gwiazdy, jak m.in.: Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura czy Abelard Giza.

W czasie show prezentowane będą premierowe oraz znane już skecze i piosenki na wybrany temat. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret. W każdym odcinku show wystąpi także zaproszona gwiazda muzyczna, która nie tylko zaśpiewa swój wybrany przebój, ale także spróbuje swoich sił w prezentowaniu skeczy. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak oraz zespół Sound’n’Grace.

* Program rejestrowany jest przez TV POLSAT, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hala Mera, Bohaterów Września 6/12, Warszawa

Facebook