Bovska Kaktus Tour

Bovska Kaktus Tour

Wydarzenia:

Bovska Kaktus Tour

Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

12.10.2016

Bovska Kaktus Tour

Klub Blue Note, Kościuszki 76/78, Poznań

21.10.2016

Etiuda & Anima: Bovska

Klub Rotunda, ul. Oleandry 1, Kraków

22.11.2016

Bovska

Wytwórnia, Łąkowa 29, Łódź

04.12.2016

Szczegóły wydarzenia

BOVSKA Kaktus Tour


BOVSKA to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień tego roku.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka "Kaktus" jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN "Druga Szansa".

BOVSKA ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już na jesieni Artystka wyruszy w trasę koncertową KAKTUS TOUR, która obejmie kluby w całej Polsce.

Wokalistka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Możemy mieć pewność, że równie wyjątkowa będzie jej jesienna trasa KAKTUS TOUR.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Rotunda, ul. Oleandry 1, Kraków
  • Wytwórnia, Łąkowa 29, Łódź
  • Klub Blue Note, Kościuszki 76/78, Poznań
  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook