Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Wydarzenia:

Agnieszka Chylińska

Hala Stulecia, Wystawowa 1, Wrocław

04.11.2016

Agnieszka Chylińska

Wytwórnia, Łąkowa 29, Łódź

06.11.2016

Agnieszka Chylińska

MTP, Głogowska 14, Poznań

27.11.2016

Agnieszka Chylińska

Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

04.12.2016

Agnieszka Chylińska

Mega Club, Żelazna 15, Katowice

10.12.2016

Agnieszka Chylińska

Klub B90, Stocznia Gdańska Elektryków 1, Gdańsk

11.12.2016

Szczegóły wydarzenia

AGNIESZKA CHYLIŃSKA POWRACA Z NOWYM ALBUMEM


‘FOREVER CHILD’ JUŻ W SPRZEDAŻY


Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy Agnieszka Chylińska wypuszcza swój nowy album, a wraz z nim teledysk.

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. 'Forever Child' to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: 'nigdy taka sama'. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować  'pod jednym dachem' rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

'Forever Child' to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu 'nigdy taką samą'.

Na oficjalnym kanale artystki na youtube dostępny jest teledysk do utworu 'Królowa Łez', pochodzącego z nowego krążka. Zobaczyć go można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY

Wraz z premierą płyty rusza również Trasa Koncertowa FOREVER CHILD. Najbliższy koncert promocyjny już 21 października w Warszawie, informacja o całej trasie dostępna jest w mediach.

Płytę od dzisiaj można kupić w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Już w najbliższą niedzielę (2.10) o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie z Agnieszką Chylińską w warszawskim empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 - serdecznie zapraszamy, będzie możliwość kupna płyty, zdobycia autografu czy zrobienia wspólnego zdjęcia.

Agnieszka Chylińska na facebook’u

Warner Music Poland na facebook’u

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook