Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Wydarzenia:

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Amfiteatr Płocki, Rybaki, Płock

09.06.2017

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Amfiteatr, przy nabrzeżu jeziora Drwęckiego, Ostróda

07.07.2017

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Opera Leśna, Moniuszki 12, Sopot

11.08.2017

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Amfiteatr, Piastowska 7, Koszalin

12.08.2017

Szczegóły wydarzenia

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour


Wielki sukces Agnieszki Chylińskiej!


Zaskakujący muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego sezonu. Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na koncerty do dobrych klubów w całej Polsce… i nie tylko.

Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy, Agnieszka Chylińska wydała album „Forever Child”, opublikowała pierwszy teledysk i zapowiedziała trasę koncertową. Płyta natychmiast stała się bestsellerem (1 miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży), teledysk „Królowa łez” po dwóch tygodniach miał ponad sześć milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a bilety na koncerty rozchodzą się niemal z prędkością… dźwięku.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna artystka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock.

Koncert otwierający „Forever Child Tour”, podczas którego wręczona została Złota Płyta za najlepszą sprzedaż w Polsce, odbył  się 21 października w klubie Palladium w Warszawie. Kolejne miasta, w których wystąpi Agnieszka Chylińska, to: Wrocław (4.11), Łódź (6.11), Poznań (27.11), Kraków (4.12), Katowice (10.12) i Gdańsk (11.12). Na marzec przyszłego roku zaplanowane zostały koncerty w Manchesterze, Londynie i Dublinie.

Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.

Agnieszka Chylińska na facebook’u

Warner Music Poland na facebook’u

Organizator: Music Company oraz Top Management.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook