Macy Gray

Macy Gray

Wydarzenia:

Macy Gray

Macy Gray powraca do Polski! Artystka o jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych głosów w historii muzyki wystąpi w Warszawie 7 marca 2017 roku promując swoją nową płytę Stripped.

Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

07.03.2017

Koncert wyprzedany!

Szczegóły wydarzenia

Macy Gray


Amerykańska wokalistka poruszająca się w stylach soul, R&B, pop, a ostatnimi czasy zwracająca się ku swoim korzeniom, czyli muzyce jazzowej. Debiutowała w 1999 roku i to właśnie płyta Oh How Life Is z przebojem „I Try” zagwarantowała jej międzynarodową popularność, której dowodem są licznie zdobywane nagrody, m.in. Grammy i MTV Awards oraz sprzedaż krążka w liczbie 25 mln kopii.

Do tego roku posiadaczka niezwykle charakterystycznej, chrapowatej barwy głosu miała na koncie 7 albumów, powstałych przy udziale znanych na całym świecie producentów i muzyków jak np. John Frusciante czy Erykah Badu. Stan ten niedawno uległ zmianie - od 9 września 2016 w sprzedaży pojawił się najnowszy, ósmy album artystki, nazwany Stripped. Promowany obecnie materiał jest świadomym zwrotem w stronę jazzu, od którego Macy zaczynała swoją karierę i w którym nadal świetnie się czuje.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook