Touche Amore

Po czterech latach przerwy zespół powraca do Polski z nowym materiałem. Amerykanie zagrają 31 stycznia w warszawskiej Hydrozagadce!

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 65zł - w przedsprzedaży
    - 75zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Touche Amore


Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert zespołu Touche Amore! Po czterech latach przerwy zespół powraca do Polski z nowym materiałem. Amerykanie zagrają 31 stycznia w warszawskiej Hydrozagadce!

Stage Four to czwarty, najnowszy album Touche Amore. Ukazał się 16 września 2016 roku nakładem legendarnej wytwórni Epitaph Records. Po raz kolejny producentem albumu został Brad Wood, który pracował już z muzykami przy okazji nagrywania płyty Is Surivived By. Stage Four to bez wątpienia najbardziej osobisty krążek w dorobku zespołu, nazwany przez portal Pitchfork „hardcorowym odpowiednikiem Carrie & Lowell”. Chwytające za serce teksty wykrzyczane przez Jeremiego Bolma to, jak sam mówi, jego pożegnanie z matką. Muzycy na płycie znajdują równowagę pomiędzy melodyjnym pop punkiem i brutalnym, ciężkim gitarowym graniem. Stage Four został pozytywnie przyjęty przez krytyków i fanów i od samej premiery zbiera doskonałe recenzje!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Hydrozagadka, 11 listopada, Warszawa

Facebook