Sum 41

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert zespołu Sum 41! Kanadyjczycy wystąpią 7 lutego w warszawskiej Proximie. Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album - „13 Voices”

Miejsca imprez:

Klub Proxima, Warszawa | Pokaż pozycję na mapie

7.2.2017 20:00 ul. Żwirki i Wigury 99 Bilety
Ceny biletów:
    - 89zł - w przedsprzedaży
    - 100zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Sum 41


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert zespołu Sum 41! Kanadyjczycy wystąpią 7 lutego w warszawskiej Proximie. Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album - „13 Voices”.

Sum 41 powstał w latach 90 w Kanadzie i na początku grał jedynie coveryzespołu NOFX. Obecnie ma na koncie już kilka albumów długogrających z własnymi kompozycjami. Styl zespołu Sum 41 jest trudny do zdefiniowania, bo to mieszanka wielu wpływów. Radosne, energetyczne pop punkowe piosenki w stylu Green Day pojawiają się obok zaangażowanych politycznie kompozycji oraz utworów z ciężkim metalowym riffem. Siedem nominacji do nagrody Juno, która nazywana jest kanadyjskim odpowiednikiem Grammy i nagroda Woodie Award za „duży wpływ na kulturę rockową” czynią Sum 41 znaną i cenioną marką.

Dzisiaj zespół tworzą: Deryck Whibley, Cone McCaslin, Dave Baksh, Tom Thacker oraz Frank Zummo. To oni odpowiedzialni są za brzmienie albumu „13 Voices”, który pojawił się na rynku po 5 latach od wydania „Screaming Bloody Murder”. Nowy krążek jest wielkim powrotem na scenę wokalisty i gitarzysty Deryka Whibleya. Muzyk walczył z wyniszczającą go chorobą alkoholową, która na kilka lat odsunęła go od tworzenia. Te trudne doświadczenia odcisnęły swoje piętno na warstwie tekstowej, bo przez płytę często przewija się temat śmierci.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Klub Proxima, Żwirki i Wigury 99A, Warszawa

Facebook