Vanessa Mae

Vanessa Mae
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż wstrzymana!

Bilety w przedsprzedaży już od 199zł
Wirtuozka skrzypiec wraca po długich dwudzistu latach do Warszawy. 30 maja 2017r. na warszawskim Torwarze towarzyszyć jej będzie zespół złożony z perkusisty i dwóch gitarzystów przy akompaniamencie czterdziestu członków orkiestry symfonicznej!

Miejsca imprez:

Torwar, Warszawa | Pokaż pozycję na mapie

30.5.2017 20:00 Torwar
Ceny biletów:
  - 449zł - Diamond
  - 399zł - Platinum
  - 339zł - VIP
  - 319zł - Gold
  - 259zł - Silver
  - 199zł - Bronze

Komunikat organizatora:

KONCERT VANESSA-MAE ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN!!

Niestety musimy Was powiadomić, że koncert Vanessa-Mae musi zostać przełożony na inny termin. Jesteśmy tą sytuacją zszokowani. Chociaż jako organizatorzy mamy umowę z Vanessą-Mae, umowę z Halą Torwar, załatwioną ochronę, zakupione wszelkie bilety lotnicze dla wszystkich występujących, zapłaconą opłatę miastu, niestety zezwolenie miasta Warszawy do rozpoczęcia koncertu, zostało odmówione.

Obecnie z Vanessą-Mae szukamy najwcześniejszego możliwego terminu zastępczego, który ogłosimy wkrótce!

Szczegóły wydarzenia

Vanessa Mae


Po 20 latach wraca do Warszawy

Towarzyszyć jej będzie zespół i 12-osobowa orkiestra symfoniczna


Jest jedną z pięćdziesięciu najładniejszych kobiet na świecie, najbogatszą brytyjską artystką młodego pokolenia i kontrowersyjny narciarz. Wirtuozka skrzypiec Vanessa Mae bo o niej mowa wraca po długich dwudzistu latach do Warszawy.

Wystąpi we wtorek 30 maja 2017 r. na stołecznym Torwarze. Towarzyszyć jej będzie zespół złożony z perkusisty i dwóch gitarzystów przy akompaniamencie czterdziestu członków orkiestry symfonicznej.

Razem zagrają największe przeboje z albumu „Choreography“. Koncert dopełnią utwory z przekroju całej twórczości Vanessy Mae, które możemy znaleźć na ostatniej płycie „Platinum Collection“.

Muzyczne wrażenie wzmocni też widowisko wizualne, w którym Mae weźmie bezpośredni udział.

„Za każdym razem chcę pokazać wszystko to co mogą zdziałać skrzypce. Do Warszawy przywiozę ze sobą swoje ulubione utwory, ale też kilka piosenek, które gram rzadko. Cieszę się na współpracę z wspaniałą polską widownią“ powiedziała Vanessa Mae, która jest znana też z tego, że w czasie widowiska lubi chodzić między widownią grając solo.

Dzięki niezmiernej popularności sprzedała ponad 10 milionów płyt w ponad 100 krajach na świecie. Już jako dziesięciolatka Vanessa występowała z filharmonią londyńską. Od szesnastu lat miesza style, i prezentuje je zawsze z niewinnym, uroczym uśmiechem. Swoimi połączeniami muzyki klasycznej i rozrywkowej olśniewa publiczność na całym świecie.

Dzięki Vanessie Mae miliony fanów MTV mogły odkryć np. fugi Bacha.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook