Beata Kozidrak B3 Exclusive Tour

Wydarzenia:

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

04.03.2017

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

Teatr Muzyczny, Północna 47/51, Łódź

05.03.2017

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

Filharmonia Częstochowska, Wilsona 16, Częstochowa

12.03.2017

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

Teatr Muzyczny Capitol, Marszałka J. Piłsudskiego 72, Wrocław

13.03.2017

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

Sala Koncertowa Baszta, Energetyków 40, Szczecin

24.03.2017

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

Polska Filharmonia Bałtycka, Ołowianka, Gdańsk

25.03.2017

Szczegóły wydarzenia

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive


O Beacie Kozidrak można by pisać bardzo wiele… Każdy Polak zna na pamięć przynajmniej kilka z jej tekstów piosenek. To, co jednak szczególnie wyróżnia Beatę na tle innych artystek, to jej niezachwiana pozycja na rynku koncertowym. Od 40 lat nieustannie zachwyca wielotysięczne tłumy i nieustannie tworzy kolejne przeboje, kreując za każdym razem na nowo, zjawiskową sceniczną oprawę.

Po raz pierwszy w swojej muzycznej historii Beata wystąpi przede wszystkim ze swoim solowym materiałem, ale nie zabraknie również największych przebojów w zaskakujących aranżacjach. Beata po raz pierwszy po swojemu i na swoich warunkach.

Exclusive Tour to wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia i bliski kontakt z gwiazdą. To realizacja marzeń artystki, o stworzeniu show niepowtarzalnego, do którego jak sama mówi, „inspiracje zbierała przez całe życie”.

Beata zabierze Państwa w podróż poprzez rozległe przestrzenie dźwięków w najpiękniejszych salach w Polsce. W pierwszej części – nastrojowej – usłyszymy najpiękniejsze emocjonalne ballady. Druga część koncertu to wielka niespodzianka z dużą dawką rytmu, kolorów i radości w której artystka poza swoimi przebojami, zaprezentuje swoje największe muzyczne inspiracje.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook