Before Tauron Nowa Muzyka 2017: One Night In Comeme

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Spektakl "Mały Książę"

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

29.05.2017

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, …

29.05.2017

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Before#12TNM: One Night In Comeme


Już w sobotę 3 grudnia Hipnozą zawładną Christian S i Borusiade - artyści z kosmopolitycznej wytwórni Comeme. Mroczną, grudniową noc ożywią fantazyjne, pierwotne rytmy i zmutowane, robotyczne melodie. Ten międzynarodowy duet to specjaliści od zakrzywiania klubowej rzeczywistości.

Artyści, którzy w grudniu zagrają w Hipnozie, to podopieczni Matiasa Aguayo. Tak samo jak szef wytwórni Comeme specjalizują się w nieokiełznanej odsłonie muzyki klubowej. W ich świecie muzyka latynoska egzystuje na równych prawach z techno i odhumanizowanymi dźwiękami industrialu, a postpunkowy brud jest równie ważny co plemienna rytmika.

Christian S to weteran sceny klubowej w Kolonii, znany z serii nietuzinkowych produkcji wydanych nakładem Comeme. Często grywa w kultowym Salon Des Amateurs w Dusseldorfie. Borusiade pochodzi z Bukaresztu, ale jej międzynarodowa kariera rozwinęła się po przeprowadzce do Berlina. Klasyczne wykształcenie muzyczne łączy w parze z miłością do Nowej Fali i outsiderskiego techno.

Artyści z Comeme słyną z łamania konwencji, zaskakujących zabaw muzyką i wariackiej energii. 3 grudnia w Hipnozie spodziewajcie się niespodziewanego.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Jazz Club Hipnoza, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Facebook