Moto Show w Krakowie 2017

When: May 20, 2017 - May 21, 2017

Zapraszamy na największe motoryzacyjne show na południu Polski - Moto Show w Krakowie 2017 - poznaj moc czterech motoryzacyjnych żywiołów!

Venues:

EXPO Kraków, Kraków | Show location on map

20.5.2017 EXPO Kraków Tickets
Karnet 2-dniowy
20.5.2017 11:00 EXPO Kraków Tickets
Day 1
21.5.2017 10:00 EXPO Kraków Tickets
Day 2
Ceny biletów:

Karnet dwudniowy (wielokrotnego wstępu) :
  - 35zł

Jednodniowy (jednorazowego wstępu):
  - 25zł - normalny
  - 20zł - ulgowy (dzieci i młodzież szkolna za okazaniem ważnej legitymacji)
  - 55zł - rodzinny

Bilet rodzinny:

 

Bilet rodzinny dla 4 osób - przysługuje rodzicom / opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe np. 1 rodzic/opiekun + 3 dzieci, 2 rodziców/opiekunów + 2 dzieci

Details of event

Moto Show w Krakowie


Prezentacja najnowszych modeli samochodów, pokazy mistrzów kierownicy, gwiazdy motorsportu, tuning na światowym poziomie, konkurs dla projektantów samochodów Autokreator, w którym nagradzany jest najlepszy polski projekt samochodu sportowego. To tylko wybrane atrakcje krakowskiego święta fanów motoryzacji.

W tym roku formuła Targów zostanie wzbogacona o jeszcze jeden, niezwykle intrygujący element – 4 żywioły motoryzacji! Ziemia, ogień, woda, powietrze i… motoryzacja? Brzmi arcyciekawie! Organizatorzy wciąż nie zdradzili szczegółów tego niezwykłego mariażu i pewnie kilka asów trzymają w rękawie. Warto śledzić stronę www.motoshow.krakow.pl i być na bieżąco! Największe motoryzacyjne show na południu Polski odbędzie się w dniach 20-21 maja 2017 roku.


Targom MOTO SHOW w KRAKOWIE towarzyszą cztery wyjątkowe strefy ekspozycji:

 • 15. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon, w ramach którego prezentowane są niespotykane samochody stuningowane oraz klasyczne samochody amerykańskie w stylu Muscle Car.
 • Motorsport Show w Krakowie, czyli prezentacja sportowych pojazdów wyczynowych, zawodników rajdowych, wyścigowych i driftingowych.
 • Salon Samochodowy to prezentacja najnowszych modeli aut rodzinnych, miejskich, SUV-ów oraz samochodów klasy Premium.
 • Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów to oferta produktów i usług nadających autu indywidualny charakter oraz poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy.
 • Strefa Pokazów, na której odbędą się m.in.: ekstremalne pokazy Driftu Stunt Show - pokaz ewolucji motocyklowych i inne.

Moto Show w Krakowie będą towarzyszyły również prezentacje najnowszych modeli motocykli, quadów, części i akcesoriów dla motocyklistów, prezentacja supersamochodów, a także strefa Off-road dla fanów stromych podjazdów i ekstremalnej jazdy po bezdrożach z prezentacją wyczynowych samochodów terenowych.

Targi Moto Show w Krakowie odbędą się w nowym prestiżowym obiekcie - Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.


Godziny otwarcia:

 • 20.05.17 11.00-19.00
 • 21.05.17 10.00-18.00

Więcej informacji: www.motoshow.krakow.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Where:

 • EXPO Kraków, Galicyjska 9, Kraków

Web: http://www.motoshow.krakow.pl

Photos and videos

Facebook