Rock na Bagnie VII

Miejsca imprez:

Ceny karnetów:
    - 45zł - w przedsprzedaży
    - 55zł - od 1 marca
    - 60zł - od 1 czerwca
    - 70zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

ROCK NA BAGNIE VII


30.06-01.07.2017 GONIĄDZ


Rock na Bagnie to festiwal wspierający niezależną, oraz undergroundową scenę muzyczną. Istniejący od 2010 r. festiwal stał się już wizytówką Podlasia. To podczas tej imprezy miały miejsce powroty takich legend lat 80-tych jak TZN-XENNA, PROCESSS, CZTERECH KOPNIĘTYCH I FRED, czy znanego w środowisku undergroundowym, dokumentalisty i fotografa warszawskiej sceny punk rockowej lat 80tych Andrzej Talewicza.

Organizatorzy obiecują, że atrakcji nie zabraknie i tym razem. gdyż podczas VII edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 30.06-01.07 lipca 2017 r. na plaży miejskiej w Goniądzu zobaczymy całą gamę znanych i szanowanych wykonawców niezależnego i undergroundowego rocka. W tej chwili skład festiwalu jest ustalany ale już wiadomo że podczas imprezy wystąpią m.in.: SZTYWNY PAL AZJI, LAO CHE, SEX BOMBA. WAŃKA WSTAŃKA, BŁĘKITNY NOSOROŻEC, DZIECIUKI, 72DR, TRIPIS, HEADLESS BABIES, BACHOR, DUSSELDORF, SEDES, LONG WAY TO GO, TESTER GIER, THE CORPSE, PRAWDA…. Docelowo wystąpi 30 zespołów z kraju i zagranicy.

Oprócz koncertów  organizatorzy jak zwykle mają w planach  wiele innych atrakcji: spotkania z autorami książek o tematyce muzycznej, kino festiwalowe, wystawy, oraz turnieje sportowe. Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego na terenie którego odbywa się festiwal, oraz położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami skłaniającymi do odwiedzenia Goniądza w pierwszy weekend wakacji 2017 roku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook