Euforia Festival

Euforia Festival

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Punk Fest Kraków 2017

Klub Kwadrat, Kraków

11.03.2017

Bilety w przedsprzedaży już od 69zł
11 już edycja Euforia Festival , która na dobre wpisała się w imprezowy kalendarz Polski będzie miała miejsce 30 lipca.
Ceny biletów:
    - 89zł - III pula
    - 100zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Euforia Festival 2016

Z dumą i uśmiechem na twarzy zapraszamy na Euforia Festival 2016. Co roku przypominamy o atutach Euforia Festival, ponieważ nasz festiwal może poszczycić się jedną z najpiękniejszych lokalizacji na imprezę tego typu.

Boszkowo (30 km od Leszna, które znajduje się 75 km od Poznania i 100 km od Wrocławia), to miejscowość wypoczynkowa, z dużą bazą noclegową, gdzie znajduje się jedno z najczystszych jezior w Polsce.

Tak co roku przedstawiamy Wam Euforia Festival, jednak w tym roku jest coś jeszcze – Line-up.

Paul van Dyk – headliner, jakiego nasz festiwal jeszcze nie miał. Legenda za życia, człowiek którego znają pokolenia. Dj, który nie uległ trendom i jest wierny swojemu stylowi.

Nie mniej ciekawe są pozostałe nazwiska: Alex M.O.R.P.H. którego gościliśmy już w zeszłym roku, w Waszej opinii zagrał najlepszego seta tej nocy. Obok nich staną Ben Nicky, bardzo charyzmatyczny i przebojowy trance’owy artysta, który grywa jedne z najbardziej niespotykanych setów.

Do tego dwa house’owe nazwiska – Lissat & Voltaxx oraz Chris Montana.

Wystarczy odpalić Youtube i sprawdzić jak płodni i wyjątkowi są to producenci. Plejada zagranicznych artystów wspierana będzie niezawodnym składem polskich dj’ów – Alex, onTune w secie B2B z Blue Silence, Kros oraz Smart.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook