Tour Salon – Targi Regionów i Produktów Turystycznych

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

2 Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych CACIB

MTP, Poznań

29.10.2016 - 30.10.2016

15-lecie Kabaretu Neo-Nówka (Neo Nówka)

Hala Globus, Lublin, Ergo Arena, Sopot / …

29.10.2016 - 25.11.2016

Kiedy: 12.2.2016 - 14.2.2016

Najważniejsze w Polsce Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON to prawdziwe święto dla wszystkich podróżników i miłośników wyjazdów bliższych i dalszych.
Cena biletu:
    - 15zł

Szczegóły wydarzenia

TOUR SALON: Powiew wakacji w środku zimy

Targi turystyczne TOUR SALON 2016 to inspirujące trzy dni dla miłośników podróży bliskich i dalekich, poznawania kultur, tradycji i smaków kulinarnych. To na TOUR SALONie zapoznamy się z najlepszymi ofertami wyjazdów, gotowymi katalogami, czy też nowymi produktami turystycznymi tuż przed okresem wyjazdów Wielkanocnych, wycieczek szkolnych, na majówkę, czy też upragnione wakacje – lato 2016. Miastem Partnerskim TOUR SALONu 2016 został Poznań, a Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna jest Partnerem Organizacyjnym targów.

Targom towarzyszyć będą atrakcje na Scenie Kultury, konkursy dla gości z atrakcyjnymi nagrodami – gadżetami, voucherami na noclegi, wizytami w aquaparku czy innych miejscach. Podczas TOUR SALONU spotkamy się z podróżnikami. Udział potwierdził już Marcin Dobas – fotograf National Geographic Polska. Z Dobasem spotkamy się także na bezpłatnych warsztatach fotograficznych. Po raz czwarty raz targom towarzyszy Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”, który za każdym razem tworzy niepowtarzalną okazję zobaczenia regionów świata uchwyconych na fotografiach i wysłuchania historii z podróży z najdalszych krańców globu (19 prelekcji).

Poczuj powiew lata w środku zimy i rozpocznij podróż z Poznania z hal MTP!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Strona internetowa: http://www.tour-salon.pl/pl/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook