Targi Wędkarskie Rybomania

Miejsca imprez:

MTP, Poznań | Pokaż pozycję na mapie

17.2.2017 11:00 Pawilon Bilety
Biznes VIP Day
18.2.2017 10:00 MTP Bilety
Dzień 1
18.2.2017 10:00 MTP Bilety
Dzień 1 + Parking
19.2.2017 10:00 MTP Bilety
Dzień 2
19.2.2017 10:00 MTP Bilety
Dzień 2 + Parking
Ceny biletów:

Uwaga:

Bilet jednorazowy upoważnia również do zwiedzenia ekspozycji targów BOATEX, KNIEJE, i TOUR SALON odbywających się w tym samym czasie.

Szczegóły wydarzenia

RYBOMANIA


Wędkarskie pasje bez granic!


Targi Wędkarskie RYBOMANIA już od kilku lat stanowią symbol początku nowego sezonu wędkarskiego. Nie bez przyczyny tak się dzieje. To właśnie w Poznaniu ma miejsce największa prezentacja nowości. W gronie wystawców pojawią się firmy reprezentujące najbardziej rozpoznawalne na rynku marki. Wędkarze różnych metod będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi i akcesoriami, które dopiero pojawią się w sklepach wędkarskich.

Niekwestionowanym hitem RYBOMANII będzie z pewnością GIGANTYCZNE AKWARIUM o pojemności 23 000 litrów. Wraz z pływającymi w nim okazami ryb z polskich wód posłuży m.in. spektakularnym pokazom technik wędkarskich, które zaprezentują mistrzowie z Polski i zagranicy. Gigantyczne akwarium RYBOMANII to także wspaniała ekspozycja podwodnego świata. Dzień przed rozpoczęciem targów będą go mogły poznać dzieci z poznańskich szkół i przedszkoli...

RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami i jak widać szykuje mnóstwo atrakcji dla fanów wędkarstwa, a kilka tysięcy metrów ekspozycji sprawi, że miłośnicy różnych metod znajdą coś dla siebie. Zwiedzający mogą liczyć na moc wrażeń, a także możliwość zakupu sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach!

Piątek VIP Biznes Day to wyjątkowy dzień organizowany w gronie profesjonalistów i największych pasjonatów. Obecność na VIP Day to pierwszeństwo atrakcji, promocji i niezapomnianych wrażeń. Nasi goście w tym dniu cenią sobie szczególnie możliwość budowania dobrych relacji biznesowych i towarzyskich. Poznaj najlepszych hobbystów i zawodowców na VIP Biznes Day!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Strona internetowa: http://www.rybomania.com.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Rybomania/

Facebook