Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego "Katowice 2015"

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i  Hutniczego "Katowice 2015"

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Targi Fit Expo (fitnes & sport park)

MTP, Poznań

12.05.2017 - 14.05.2017

Targi Viva Seniorzy

MTP, Poznań

12.05.2017 - 13.05.2017

Ceny biletów:
    - 15zł - ulgowy
    - 30zł - normalny

Komunikat organizatora:

 

Bilet ważny na jeden wybrany dzień

Szczegóły wydarzenia

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i  Hutniczego "Katowice 2015"

Polska Technika Górnicza S.A., którą tworzą kluczowi producenci maszyn i urządzeń górniczych (Grupa KOPEX, Grupa FAMUR, Grupa GLINIK, Stomil Wolbrom, Carboautomatyka, Damel) jest organizatorem największych w Europie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE”.

Targi o ponad 30-letniej tradycji (dawny SIMMEX) organizowane są co 2 lata na terenach i w obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo – koncertowej „Spodek”. W ostatniej edycji targów, w roku 2013, uczestniczyło ponad 400 firm z 19 krajów. Ekspozycję odwiedziło ponad 28 tys. profesjonalistów, w tym wielu Gości Honorowych – władze samorządowe, wielu senatorów, posłów, członków Korpusu Dyplomatycznego i członków delegacji zagranicznych, m.in. z Ukrainy, Wietnamu, Niemiec, Kolumbii, Chile i Wielkiej Brytanii.
Bardzo licznie reprezentowane były kierownictwa kopalń, centrów wydobywczych oraz spółek węglowych.

Oferta prezentowana na targach obejmuje kompleksowe usługi dla górnictwa. Targom towarzyszą międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczą przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego i europejskiej nauki.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2015” odbędzie się w dniach 08 – 11 września 2015 roku.

Wymierne efekty – jakie odnieśli Wystawcy przedmiotowych branż – sprawiły, że firmy uczestniczące w targach – zgodnie z europejskimi standardami przygotowania ekspozycji o takiej skali – już od września 2013 przesyłały karty zgłoszenia i wybierały lokalizację stoisk w edycji 2013 r. Zgłosiło się już ponad 400 największych podmiotów i grup producenckich, zajmując około 100% udostępnionej powierzchni wystawienniczej, która przekracza 20 000m².

Nasze doświadczenie i wiedza, profesjonalna znajomość potrzeb i oczekiwań branży górniczej oraz firm produkujących urządzenia i maszyny dla górnictwa upoważnia nas do złożenia Państwu oferty uczestnictwa w Targach „KATOWICE 2015”.

Zapraszamy do Katowic – miasta przyjaznego inwestorom. Państwa udział w targach, nazwanych przez prasę branżową „europejskim szczytem górniczym”, będzie dobrą inwestycją.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook