Bracia Figo Fagot, support: Silent Jester

Bracia Figo Fagot, support: Silent Jester

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 45zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

FIGO FAGOT


BRACIA FIGO FAGOT

Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy. 4 listopada Bracia Figo Fagot ponownie zagrają Pod Palmą, aby raz jeszcze porwać nas, tym razem nie tylko swoimi znanymi hitami, ale również pierwszym po tak długiej przerwie premierowym materiałem. Przypomnijmy, że ostatni, trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku.

Bożenka (z 15 milionami odtworzeń w serwisie YouTube), to punkt obowiązkowy koncertu BFF, ale w trakcie występu nie powinno zabraknąć innych przebojów, z których te których tytuły możemy bez obawy podawać to m.in. Ooooo kończy się już noc (piosenka niekoniecznie dotycząca nieprzespanych godzin przed sesją), Pisarz miłości (bynajmniej nie będący rozprawką o epoce romantyzmu) czy Hot Dog (który wbrew pozorom nie zauroczy zainteresowanych fast foodową gastronomią).

SILENT JESTER

Rzeszowska kapela kreująca swój unikatowy styl w którego surowości przeważa metalcore z różnymi domieszkami death i groove metalu. Rozpoczęła działalność na przełomie 2012 i 2013 roku, z iniciatywy basisty Sebastiana Materny i wokalisty Michała Maruta. W niedługim czasie skład powiększył się o perkusistę Filipa Cacha, gitarzystę rytmicznego Adriana Arendowskiego, gitarzysty solowego Radka Kubiszyna oraz drugiego wokalistę Łukasza Obszyńskiego. Od czasu pierwszego występu w maju 2013 zespół regularnie koncertuje w Rzeszowie i okolicach, a w lipcu tego samego roku nagrał debiutanckie demo wypuszczone do sieci. Pomimo zmian w składzie zespołu, nadal nie zaprzestają pracy na nowym materiałem. W wyłącznie autorskich tekstach zespół porusza mroczną tematykę fantastyczno-apokaliptyczną z nutą groteski, co w połączeniu zapewnia ostre i ciężkie brzmienia, dobrą atmosferę na scenie i świetny kontakt z publiką, co według zespołu jest ogromną zaletą na koncertach!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Pod Palmą, Cicha 4a, Rzeszów

Facebook