New Model Army

Bilety w przedsprzedaży już od 55zł
Z przyjemnością zapraszamy na koncerty brytyjskiej formacji New Model Army! Kapela przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy album zatytułowany "Winter", którego premiera planowana jest na 26 sierpnia!

Wydarzenia:

New Model Army

Klub Eskulap, ul. Przybszewskiego 39, Poznań

08.10.2016

Zmiana miejsca imprezy!

New Model Army

Klub Proxima, Żwirki i Wigury 99A, Warszawa

11.10.2016

New Model Army

Klub Ucho, ul. Świętego Piotra 2, Gdynia

12.10.2016

New Model Army

Klub Gwint, ulica, Białystok

13.10.2016

New Model Army

Mega Club, Żelazna 15, Katowice

15.10.2016

New Model Army

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

16.10.2016

Szczegóły wydarzenia

New Model Army


Z przyjemnością zapraszamy na koncerty brytyjskiej formacji New Model Army! Zespół wystąpi 8 października w Poznaniu (Eskulap), 11 października w Warszawie (Proxima), 12 października w Gdyni (Ucho), 13 października w Białymstoku (Gwint), 15 października w Katowicach (Mega Club) i 16 października we Wrocławiu (Stary Klasztor). Kapela przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy album zatytułowany „Winter”, którego premiera planowana jest na 26 sierpnia!

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak „Vagabonds”, „51st State”, czy „Small Town England” sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt mimo, że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się „No Rest For The Wicked” oraz „Thunder and Consolation”, a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia. Trasa koncertowa z 2013 roku, podczas której NMA odwiedzili także Polskę, była świetną okazją do promocji czternatego w dorobku albumu „Between Dog and Wolf”.

Zupełnie nowa płyta zespołu, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Justin Sullivan, będzie według członków formacji wydawnictwiem przemyślanym i dopracowanym, zawierającym 13 świeżych, intensywnych i emocjonalnych utworów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Eskulap, ul. Przybszewskiego 39, Poznań
  • Klub Proxima, Żwirki i Wigury 99A, Warszawa
  • Klub Ucho, ul. Świętego Piotra 2, Gdynia
  • Klub Gwint, ulica, Białystok
  • Mega Club, Żelazna 15, Katowice
  • Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

Strona internetowa: http://www.newmodelarmy.org
Facebook: https://www.facebook.com/NewModelArmyOfficial

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook