Xxanaxx - FWRD tour (koncert + afterparty)

Xxanaxx - FWRD tour (koncert + afterparty)

Miejsca imprez:

SQ klub, Poznań | Pokaż pozycję na mapie

21.10.2016 22:00 SQ Klub Bilety
Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Xxanaxx: “FWRD tour” - koncert + afterparty


3 czerwca ukazał się drugi album duetu XXANAXX zatytułowany „FWRD“. Tego samego dnia zespół wystąpił na Orange Warsaw Festival, prezentując po raz pierwszy na żywo swój nowy materiał.

I właśnie na scenach najważniejszych festiwali i innych prestiżowych wydarzeń muzycznych minęło XXANAXXOWI całe tegoroczne lato. Jeszcze w czerwcu grupa zagrała w ramach głośnego cyklu koncertów „Królestwo H&M“ w Warszawie oraz pojawiła się w programie festiwalu Open’er, występując przed wielotysięczną publicznością zgromadzona przed Tent Stage.

Lipiec to między innymi występ na głównej scenie festiwalu Audioriver w Płocku oraz udane plenerowe wizyty w Krakowie i we Wrocławiu. Sierpień to z kolei plażowy koncert podczas EB Hel Spot, gdzie XXANAXX dzielił scenę m.in. z legendarnymi De La Soul oraz występ w Rybniku na pierwszej edycji Music & Water Festival. Ukoronowaniem wakacyjnego etapu koncertowej promocji „FWRD“ był udział w finale tegorocznego Męskiego Granie w Żywcu.

Po festiwalowych i plenerowych letnich występach czas ruszyć z „FWRD“ w jesienną trasę po klubach. Poznański przystanek „FWRD Tour 2016“ będzie miał miejsce w piątek 21 października w klubie SQ.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • SQ klub, ul. Półwiejska 42, Poznań

Facebook