Kult Anplakt - Toruń

Kult Anplakt - Toruń
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca i daty rozpoczęcia imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Kult

03.11.2016 - 19.11.2016

Ceny biletów:
    - 100zł, 110zł, 120zł

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 6 marca, z Auli M. Kopernika w Toruniu na dzień 15 marca, do CKK Jordanki.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Komunikat organizatora:

 

Informujemy, że koncert Kult Anplakt, który miał odbyć się 6 marca w Auli UMK w Toruniu zostaje przeniesiony do CKK Jordanki i odbędzie się 15 marca o godz. 19.00. Zakupione bilety zachowują swoją ważność, jednak ze względu na zmianę sali koncertowej podlegają wymianie.

1. Osoby, które zakupiły bilety w internetowych systemach sprzedaży otrzymają drogą mailową informację o sposobie ich wymiany.
2. Osoby, które zakupiły bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży (np. Salony Empik) proszone są o kontakt mailowy na adres bilety@ticketpro.pl.
3. Osoby, które nie wymieniły biletu wcześniej, będą miały możliwość otrzymania nowych miejsc bezpośrednio przed koncertem w CKK Jordanki, w ramach tej samej kategorii cenowej. Zalecamy jednak wcześniejszą wymianę biletów, która usprawni czas wejścia na salę.
W innych przypadkach i dodatkowych zapytaniach  prosimy o kontakt na bilety@ticketpro.pl.
Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą miejsca i daty koncertu.

Szczegóły wydarzenia

Kult Anplakt


Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów
na niezwykłą trasę Kult Anplakt!


Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!

Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza WoźniakaZegarmistrz Światła” oraz premierowy utwór „Szantowy”.

Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu!


Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Gdzie:

  • Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Gagarina 11, Toruń

Facebook