SnowFest Festival 2016

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

The Janoskians

Sprzedaż zakończona!

Klub Stodoła, Warszawa

27.10.2016

Coma

Klub Kwadrat, Kraków

27.10.2016

Kiedy: 5.2.2016 - 7.2.2016

Już 5 i 6 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w wyjątkowej scenerii festiwalu Snowfest na Wielkiej Krokwi z Zakopanem. Roots Manuva, Chase and Status, Andy C, Purple Disco Machine to pierwsi ogłoszeni artyści trzeciej edycji zimowej imprezy roku!
Ceny karnetów (2 dniowy, 5-6 luty):
    - 40zł - karnet DAY
    - 80zł - karnet DAY&NIGHT (dodatkowe wejście na afterparty)

Ceny biletów jednodniowych:
    - 10zł - ulgowy (dzieci od 3 do 13 lat)
    - 20zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

SnowFest Festival


Już 5 i 6 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w wyjątkowej scenerii festiwalu Snowfest na Wielkiej Krokwi z Zakopanem. Roots Manuva, Chase and Status, Andy C, Purple Disco Machine to pierwsi ogłoszeni artyści trzeciej edycji zimowej imprezy roku! Wspierać ich będą Łąki Łan i Flirtini. Kolejnych wykonawców poznacie na gwiazdkę, przed 18 grudnia.

Na Wielkiej Krokwi czekają na Was spektakularne zawody Big Air oraz Slope Style w snowboardzie i freeski, występy na dwóch scenach muzycznych, a także niezapomniane afterparty w pawilonie skoczni. W piątek na głównej scenie Snowfestu usłyszymy Roots Manuva i materiał ze świeżej, jak poranne bułeczki płyty tego ulatentowanego Brytyjczyka. Muzyk zagra w siedmioosobowym składzie.

Sobotni występ legendarnego Chase and Status, zdobywców platynowego krążka z Londynu będzie okazją do zabawy przy utworach z długo oczekiwanego albumu, który ukaże się właśnie na początku roku. Anglików wesprze porywający Mc Rage. Rodzimy support zapewni energetyczny i słynący z dorodnego brzmienia Łąki Łan.

Co więcej? Na afterach zakręcą Was do tańca: legenda drum 'n bass - Andy C, utalentowany producent Purple Disco Machine oraz dj-ski duet Flirtini.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hala Wielka Krokiew, , Zakopane

Strona internetowa: http://www.facebook.com/events/923972044319185/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook