Percival Schuttenbach

Percival Schuttenbach

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

BISZ & B.O.K - Wilczy Humor Live

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

23.04.2017

Dominika Barabas – „Rustykalny Cyrk”

Stara Piwnica, Wrocław

23.04.2017

Ceny biletów:
    - 35zł - w przedsprzedaży
    - 40zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Percival Schuttenbach


Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew oraz wROCKfest.pl zapraszaja 22 kwietnia do Starej Piwnicy na koncert zespołu Percival Schuttenbach!

Percival Schuttenbach - potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Twórcy licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych. Zespół pochodzi z Lubina, powstał w 1999 roku. Ogromne doświadczenie sceniczne. Wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to znak rozpoznawczy Percivala!

Zespół, którego dźwięki w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher – Wild Hunt. Percival obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego został uhonorowany statuetką MocArta 2015!

Gościli na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach! Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland.

7 października 2016r. ukazała się czwarta oficjalna płyta PERCIVAL SCHUTTENBACH pt. "Strzyga".

Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy Wiedźmińskiego Soundtracku. Płyta wyprodukowana została przez Jacka Miłaszewskiego (min.Acid Drinkers, Hunter czy Closterkeller) który nadał jej światowe brzmienie.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście singli i nie widzieliście zespołu Percival Schuttenbach, to czas nadrobić zaległości i wybrać się na koncert!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stara Piwnica, Krupnicza 15, Wrocław

Facebook