Pianos Become The Teeth

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Sinfonietka - Obrazki z wystawy piaskiem malowane

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

28.03.2017

Grupa MoCarta - Jubileusz 20 lecia - Dzieła wybrane z XX lat

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, …

28.03.2017

Ceny biletów:
    - 45zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Pianos Become The Teeth

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Pianos Become The Teeth! Amerykanie przyjadą do Warszawy 7 października i wystąpią w klubie Hydrozagadka. W roli supportu pojawi się zespół Milk Teeth.

Pianos Become The Teeth to post-hardcore’owa formacja z Baltimore. Zespół powstał w 2006 roku i stanowi idealną propozycję dla fanów zespołów Touche Amore, La Dispute, Make Do And Mend czy Defeater.Muzycy debiutowali w 2008 roku EPką „Saltwater”, a dokładnie rok później ukazała się ich pierwsza, pełnowymiarowa płyta – „Old Pride”. Aktualnie Pianos Become The Teeth związani są z Epitaph Records. 28 października ubiegłego roku na rynku ukazał się ich trzeci album, wydany właśnie przez tę wytwórnię, „Keep You”.

Milk Teeth to kwartet z Bristolu, który po raz pierwszy dał o sobie znać w 2013 roku. Wtedy ukazał się ich pierwszy kawałek – „Vanilla”. Aktualnie muzycy koncentrują się na promocji płyty „Sad Sack”, która ukazała się w kwietniu. Materiał można pobrać z ich profilu na portalu bandcamp: www.milkteethpunx.bandcamp.com/album/sad-sack

Organizator: go ahead

Facebook