Kayah - koncert charytatywny "Głosy dla Hospicjów"

Kayah - koncert charytatywny "Głosy dla Hospicjów"

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Drum Fest

25.10.2016 - 28.10.2016

Drum Fest: Ray Wilson Live & Acoustic

Filharmonia Opolska, Opole

25.10.2016

Ceny biletów:
    - 120zł, 95zł, 75zł, 65zł, 45zł

Szczegóły wydarzenia

Kayah - koncert charytatywny "Głosy dla Hospicjów"


15 października 2016 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, w ramach cyklu „Głosy dla Hospicjów”, odbędzie się koncert Kayah, która wystąpi z programem  „The Best”.

Kayah to artystyczny pseudonim wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, a także właścicielki firmy fonograficznej Kayax, będący zarazem znakiem marki najwyższej jakości. Za swoją debiutancką płytę „Kamień”, od premiery której w 2015 r. minęło 20 lat, artystka otrzymała pierwszą statuetkę Fryderyk 95` dla Najlepszej Wokalistki Roku. Jako pierwsza piosenkarka w Europie Środkowo-Wschodniej została zaproszona do słynnego cyklu „MTV Unplugged”. Kayah wydała 10 płyt, z których wszystkie otrzymały status Złotej lub Platynowej. Podczas październikowego koncertu na Ołowiance usłyszymy najbardziej znane utwory wokalistki: „Testosteron”, „Prawy do lewego” czy „Śpij kochanie, śpij”.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, które rocznie otacza opieką około 1 000 osób z Pomorza, zarówno dorosłych jak i dzieci. Wydarzenie rozpocznie XIII ogólnopolską kampanię „Hospicjum to też Życie”, w tym roku poświęconą roli opiekunów rodzinnych w opiece nad osobami u kresu życia.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook