Fisz Emade Tworzywo

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 47zł - w przedsprzedaży
    - 57zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Fisz Emade Tworzywo


Fisz Emade Tworzywo jesienią rusza w trasę koncertową po Polsce, która promować będzie nowy album pt. „Drony”.

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczajał fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni album pt. „Mamut” był tego najlepszym przykładem. Przyniósł artystom złotą płytę oraz Fryderyka w kategorii Album roku elektronika / indie / alternatywa. Gazeta Wyborcza uznała krążek za najlepsze polskie wydawnictwo 2014 roku, a single „Pył” oraz „Ślady” utrzymywały się przez wiele tygodni na szczycie Listy Przebojów Radiowej Trójki.

W październiku tego roku premierę będzie miał kolejny album pt. „Drony”, którego namiastką jest rewelacyjny singiel „Telefon”.

Przedstawiamy wykaz istotnych informacji praktyczno–organizacyjnych związanych z koncertem Fisz Emade Tworzywo, który odbędzie się 24 listopada 2016 roku w Sali Stadionu Wrocław.


OTWARCIE DRZWI

Otwarcie bram dla publiczności (brama B) nastąpi o godzinie 19:00. Stadion znajduje się przy Al. Śląskiej 1 we Wrocławiu. Miejscem koncertu jest Sala Stadionu Wrocław. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

PARKING PRZY STADIONIE

Na miejscu przy stadionie znajduje się parking wielopoziomowy objęty opłatą w wysokości 10 PLN. Wjazd od al. Śląskiej.

DOJAZD

Dojazd do stadionu jest możliwy komunikacją miejską. Najdogodniejszy tramwajami linii 3, 10, 20 i 31 oraz autobusami linii 103 i 128. Bezpośrednie sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia pozwala na szybki dojazd kierowców, najszybciej zjeżdżając z dróg dojazdowych na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie zjazdem na Stadion Wrocław. Dojazd z najważniejszych punktów miasta wynosi kolejno: Centrum miasta - 10 minut, dworzec PKP/PKS - 15 minut, Port Lotniczy Wrocław - 10 minut.

ZAKUP BILETÓW W DNIU KONCERTU

Istnieje możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Kasa biletowa będzie czynna od godziny 19:00 do wyczerpania biletów. Cena biletu w dniu koncertu wynosi 57 PLN.

GASTRONOMIA

W przestrzeni stadionu znajdują się punkty gastronomiczne oferujące sprzedaż napojów i piwa 3,5%.

CZEGO NIE MOŻNA WNOSIĆ NA KONCERT

Na teren koncertu nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które mogą powodować zagrożenie.

SZATNIA

W dniu koncertu dostępna będzie odpłatna szatnia, której koszt wynosi 3 PLN.  Prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w szatni - Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.

WSTĘP NA IMPREZĘ OSÓB NIELETNICH

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna. Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

MERCH

Na miejscu odbywać się będzie sprzedaż płyt artysty.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stadion Wrocław, Al. Śląska 1, Wrocław

Facebook