O.S.T.R. (OSTR)

O.S.T.R. (OSTR)

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 25zł

Komunikat organizatora:

 

Koncert O.S.T.R. 14 listopada w 1500m2 odbędzie się w innym terminie. Niebawem poinformujemy o nowej dacie koncertu.

Szczegóły wydarzenia

O.S.T.R.

Zapraszamy na hip hopowe otwarcie 1500m2 podczas, którego wystąpi jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper  - O.S.T.R. !

Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 3 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. “Kartagina”, niezwykle ambitny album, nagrany wraz z amerykańsko kanadyjskim producentem Marco Polo, był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą.

Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych. Jego płyty wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, odpowiada za nią Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem, czy z braćmi Waglewskimi Fiszemi Emade.

Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej wk lasie skrzypiec, sprytnie wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich produkcjach,opartych na czarnej muzyce miejskiej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook