Voo Voo

Voo Voo

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 30zł - ulgowy
    - 40zł - normalny
    - 50zł - w dniu koncertu

Komunikat organizatora:

 

Bilety ulgowe przysługują osobom do 18 roku życia oraz posiadaczom Świdnickiej Karty Dużej Rodziny. Uprawnienia na bilety ulgowe będą sprawdzane w dniu koncertu na bramce.

Szczegóły wydarzenia

VOO VOO

W 30. rok swego istnienia grupa Voo Voo wchodzi z 35. albumem pt. „Dobry wieczór”.  Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata.

Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny. Niemal od początku Voo Voo współtworzy Mateusz Pospieszalski, wirtuoz  saksofonu jak również kompozytor, producent muzyczny. Sekcja rytmiczna, czyli  serce zespołu to Karim Martusewicz – gitara basowa, kontrabas oraz Michał Bryndal  – perkusja.

Każda z kolejnych płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice. Tak też jest w przypadku najnowszej płyty zespołu. Tym razem muzycy Voo Voo wybierają się w podróż daleką, bo aż do Azerbejdżanu. Stamtąd pochodzi i tam mieszka Alim Qasimov, który zaszczycił zespół Voo Voo, przyjmując zaproszenie do gościnnego udziału w ich najnowszych nagraniach. Wraz z Alimem Qasimowem, na płycie Voo Voo zaśpiewała także jego córka Fargana Qasimova.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook