Years & Years

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

The Vamps, special guest: New Hope Club

Sprzedaż zakończona!

Progresja Music Zone, Warszawa

22.05.2017

Riff Raff

Klub Miłość, Warszawa

23.05.2017

Agencja Go Ahead informuje, że 15 marca 2016 roku na warszawskim Torwarze wystąpi grupa Years & Years!
Ceny biletów:
    - 130zł - siedzące
    - 115zł - stojące

Szczegóły wydarzenia

Years & Years


Agencja Go Ahead informuje, że 15 marca 2016 roku na warszawskim Torwarze wystąpi grupa Years & Years!

Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen wśród swoich inspiracji wymieniają TLC i Aaliyah, a echa lat 90. nieprzerwanie przebijają się przez ich kompozycje, które podbiły serca fanów na całym świecie. Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym – w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha.

Rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound, grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim – wydali debiutancki album. Płyta „Communion” bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nie zabrakło na niej przebojowych singli – z „King” i „Desire” na czele, ale też spokojniejszych propozycji, jak wieńczące krążek „Memo”.

Aktualnie Years & Years intensywnie koncertują, wyprzedając kolejne, coraz większe sale na całym świecie. W 2015 roku byli w Polsce dwukrotnie – najpierw zachwycili na poznańskim Spring Break Showcase Festival & Conference, a później na gdyńskim Open’erze. Marcowy koncert na warszawskim Torwarze będzie ich pierwszym klubowym występem w naszym kraju.

Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Gdzie:

  • Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook