Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Koncert rozpocznie się o godzinie 18 45!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Dawid Kwiatkowski

29.04.2017

Bilety w przedsprzedaży już od 59zł
Dawid Kwiatkowski, który na początku grudnia wydał swój trzeci album, 19 marca będzie go promował koncertem w warszawskiej Stodole. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show i niewątpliwie podobnie będzie w przypadku warszawskiego występu.
Ceny biletów:
    - 59zł - w przedsprzedaży
    - 66zł - od 27 lutego

Aktualny plan imprezy:

 

- 18:00 otwarcie klubu
- 18:45 Lake Malawi
- 19:30 Hana
- 20:10 Dawid Kwiatkowski

Szczegóły wydarzenia

Dawid Kwiatkowski


Około 50 tysięcy sprzedanych płyt. Pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę PRZED premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Dawid Kwiatkowski, który na początku grudnia wydał swój trzeci album, 19 marca będzie go promował koncertem w warszawskiej Stodole.

Dawid Kwiatkowski to odkrycie roku 2013 oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 19-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie biletowane trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Pierwsza z nich - „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa „#9893tour” trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show i niewątpliwie podobnie będzie w przypadku warszawskiego występu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook

Podkategoria