"ŚLĄSK" - Zespół Pieśni i Tańca - Koncert Galowy

Miejsca imprez:

CKK Jordanki, Toruń | Pokaż pozycję na mapie

2.12.2016 19:00 CKK Bilety
2.12.2016 19:00 CKK Bilety
Rabat ING

Sala Koncertowa Filharmonii Łódzkiej, Łódź | Pokaż pozycję na mapie

12.11.2016 19:00 Widownia Bilety
12.11.2016 19:00 Widownia Bilety
Rabat ING
Ceny biletów:

    Rzeszów, Łódź
    - 120zł, 100zł

    Toruń
    - 120zł, 100zł, 80zł

Szczegóły wydarzenia

Zespół ,,ŚLĄSK”

Zespół ,,ŚLĄSK” - koncerty galowe w Polsce W bieżącym roku ten wybitny zespół odwiedzi kilka miast w Polsce z koncertami galowymi. Zespół Pieśni i Tańca ,,Śląsk”, to niezaprzeczalnie AMBASADOR Polskiej Kultury Narodowej, kultury przez duże K, każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, bez względu na miejsce wydarzenia, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata.

W wybranych salach zespół wystąpi w składzie ok. 90 artystów baletu i chóru. Artyści zaprezentują program oparty w większej części na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych, oraz utworów z repertuaru europejskiego.

Przepiękne stroje w jakich występują artyści Zespołu „ Śląsk ’’ swoją przebogatą kolorystyką i formą perfekcyjnie oddają nastrój wykonywanych utworów. Przeważającą część programu stanowią kompozycje i opracowania muzyczne Stanisława Hadyny i układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej – duetu twórców potęgi i sławy Zespołu ,,Śląsk”. W programie nie zabraknie ponadczasowych utworów:
,,Karolinka”, ,,Ondraszek”, ,, Hej te nasze góry” oraz tańców: ,, Taniec chustkowy”, ,, Krakowiak”, ,, Tańce górali podhalańskich” i wielu innych utworów.

Bardzo rzadko Zespół ,,Śląsk” prezentuje swoje umiejętności na galowych koncertach na polskich scenach, zatem warto skorzystać z nadarzającej się możliwości -  Zapraszamy. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!!!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook