Raz Dwa Trzy Symfonicznie

Raz Dwa Trzy Symfonicznie

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Amon Amarth, support: Grand Magus

Klub B90, Gdańsk, Progresja Music Zone, …

08.12.2016 - 09.12.2016

Mela Koteluk

08.12.2016

Ceny biletów:
    - 199zł, 169zł, 129zł

Szczegóły wydarzenia

Raz Dwa Trzy Symfonicznie

Koncert z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Rzeszowskiej pod dyrekcją Huberta Kowalskiego oraz zaproszonych gości specjalnych Skubasa i Kingi Preis.

Zespół Raz Dwa Trzy obchodził w 2015 roku 25 lecie swojej działalności. Projekt „Raz Dwa Trzy Dwadzieścia Pięć…” to cykl wydarzeń artystycznych będących przede wszystkim okazją do wyjątkowych  spotkań z ludźmi, którzy przez 25 lat towarzyszą zespołowi na jego artystycznej drodze. Przyjaciele zespołu to nie tylko muzycy, aranżerowie, producenci i literaci, ale także - a może i przede wszystkim - publiczność, która niezmiennie od ćwierć wieku wypełnia do ostatnich miejsc sale podczas jedynych w swoim rodzaju spotkań. Bo jak mówi często Adam Nowak: „muzyka i śpiewnie piosenek to przede wszystkim pretekst do spotkania z ludźmi”.

Projekt „Raz Dwa Trzy dwadzieścia pięć…” to transmitowany przez TVP 2 koncert jubileuszowy, który odbył się w 8 listopada 2015 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz wydawnictwo  DVD i CD, na które składać się będą materiały making of oraz zapis wrocławskiego koncertu, a także jubileuszowa trasa koncertowa na terenie całej Polski.

Zwieńczeniem obchodów 25 lecia będzie wyjątkowy koncert zespołu w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook