Acid Drinkers

Acid Drinkers
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 45zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Impreza została przeniesiona z klubu Blue Note do klubu u Bazyla.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Acid Drinkers - Premiera "Peep Show"


Acid Drinkers nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno- jesień i zima od ponad ćwierć wieku oznaczają trasę koncertową! W tym razem trasa będzie miała na celu promocję najnowszego albumu, którego premiera miała miejsce 23 września. Mowa oczywiście o ”Peep Show"!

"Bywa naprawdę szybko, mocno i zgodnie z kanonem. Stylowy thrash odzywa się choćby w Exodusowym "Let'em Bleed" czy "50? Don't Slow Down", które wyrasta w tym zestawie na murowany koncertowy przebój. Po dorzuceniu hardcore punkowej agresji w "Monkey Mosh" i "Heavenly Hellfucker" dostajemy wysokoobrotowy crossover. Ewidentnie nawet w tych najbardziej ekstremalnych momentach, muzyka poznaniaków oparta jest na heavymetalowych – ba, poniekąd nawet hardrockowych! - fundamentach. Dowodem choćby bardzo klasyczne riffowisko w numerze tytułowym, gdzie zresztą otaczają je bagienne, podszytych bluesem nastroje rodem z Luizjany. Kanoniczny posmak ma także pulsujące "Thy Will Be Done" z refrenem tak prostym i bazowym, że mógłby być skandowany przez przedszolaki na zajęciach z rytmiki." - recenzuje Sebastian Rerak z Onet.pl.

Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: PW Events

Gdzie:

  • Klub U Bazyla, ul. Nowrwida 18a, Poznań

Facebook