Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Amon Amarth, support: Grand Magus

Klub B90, Gdańsk, Progresja Music Zone, …

08.12.2016 - 09.12.2016

Mela Koteluk

08.12.2016

Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - od 1 marca

Szczegóły wydarzenia

Another Pink Floyd

Biografia PINK FLOYD w muzycznej opowieści zespołu ANOTHER. Klub Scenografia w Łodzi to idealne miejsce gdzie w kameralnej atmosferze można stac się uczestnikiem koncertu podczas którego można przemierzyć muzyczną podróż przez największe albumy Floydów.

 Ze sceny Klubu Scenografia popłynie niepowtarzalny floydowy klimat i emocje. Największe utwory Pink Floyd od poczatku działalności zespołu po ostatnią płytę, zagrane na żywo.

Na scenie wystąpi zespoł ANOTHER z Krakowa. Wokalnie utworom stawi czoła Norman Power wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie gitarowe wykonają Marcin Kruczek, Grzegorz Koniarz i Piotr Myjak. Wiernie zagrane niuanse zostaną połączone z własną interpretacją muzyków. Całość zostanie oprawiona w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa a oknie sceny pojawi sie charakterystyczny dla Pink Floyd Circular Screen z wizualizacjami i efektami.

Zespół ANOTHER jest obecny od ponad siedmiu lat na polskiej scenie muzycznej i zebrał przychylność i aprobatę fanów Pink Floyd, stale koncertując w największych miastach w Polsce.
Another Pink Floyd wystąpi po raz trzeci w Łodzi.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook