Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Another Pink Floyd

19.03.2017 - 28.04.2017

Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - od 1 marca

Szczegóły wydarzenia

Another Pink Floyd


Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów grupy Pink Floyd na niecodzienne wydarzenie. 5 marca o godz 20.00 w Kiinie Kultura wystąpi polski zespół ANOTHER z Krakowa.

ANOTHER Pink Floyd to w tej części Europy najlepszy zespół wykonujący utwory Floydów. Zapraszamy na wyjątkowe widowisko bedące połączeniem klimatu i emocji, muzyki na żywo ze starannie zaprogramowanym światłem, efektami i wizualizacją.  Ze sceny popłynie niepowtarzalny floydowy klimat i emocje. Największe utwory Pink Floyd od początku działalności zespołu po ostatnią płytę, zagrane na żywo.

W zespole "Another" wystąpi aż dziesięciu wokalistów i muzyków. Wokalnie utworom stawi czoła Norman Power. Wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie gitarowe wykonają Marcin Kruczek, Grzegorz Koniarz i Piotr Myjak. Wiernie zagrane niuanse zostaną połączone z własną interpretacją muzyków. Całość zostanie oprawiona w klimatyczne światło i wizualizacje w reżyserii Łukasza Wojtasa. Zespół ANOTHER jest obecny od ponad siedmiu lat na polskiej scenie muzycznej i zebrał przychylność i aprobatę fanów Pink Floyd, stale koncertując w największych miastach w Polsce.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook