Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Another Pink Floyd

29.10.2017 - 24.03.2018

Ceny biletów (normalny / VIP):
    - 70zł / 130zł - I kategoria
    - 60zł / 120zł - II kategoria
    - 50zł / 110zł - III kategoria

Bilety VIP:

Zawiera: poczęstunek, mini recital, rozmowa z wykonawcami.

Szczegóły wydarzenia

Another Pink Floyd


Koncert zespołu ANOTHER PINK FLOYD 40 lat wydania albumu ANIMALS. Doskonałe widowisko multimedialne z Muzyką Pink Floyd na żywo. Z okazji przypadającej okrągłej 40 rocznicy wydania widzowie usłyszą w całości na żywo album Animals oraz największe utwory Pink Floyd starannie wybrane z większości albumów Floydów.

W oknie sceny widzowie zobaczą charakterystyczny dla koncertów Pink Floyd okrągły ekran z wizualizacjami zdjęciami i filmami oraz efekty świetlne tworzone ruchomymi lampami z obręczy konstrukcji ekranu.

Na scenie wystąpi dziesięciu muzyków a wokalnie utworom Pink Floyd stawi czoła Norman Power, wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe współpracujący z gwiazdami polskiej estrady.

Ponad 50 000 fanów którzy widzieli już widowisko w miastach w całej Polsce zgodnie oceniają że to najlepsze wykonanie muzyki Pink Floyd jakie słyszeli na żywo.

Wiernie zagrane niuanse łączą się z powiewem świeżości i własną interpretacją muzyków.

Doskonały kontakt zespołu Another z publiką wciągający widownię w interakcję potęguje emocje które dozowane są z każdym kolejno zagranym utworem.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Chorzowskie Centrum Kultury, Sienkiewicza 3, Chorzów

Facebook