Mike + The Mechanics Let Me Fly Tour

Mike + The Mechanics Let Me Fly Tour
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 279zł, 249zł, 220zł, 199zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Live Nation we współpracy z Solo & Tony Smith Personal Management z dumą prezentuje:


Mike + The Mechanics // Let Me Fly Tour


3 września 2017, ICE Kraków


Mike + The Mechanics sprzedali ponad 10 milionów płyt na całym świecie i nagrali takie hity jak Silent Running, All I Need Is A Miracle, Word Of Mouth, Another Cup of Coffee i oczywiście niezapomniany Over My Shoulder – a to zaledwie kilka tytułów z ogromnej puli szlagierów Mike + The Mechanics.

W 2017 roku Mike + The Mechanics obchodzą 32-lecie na rynku muzycznym. Zagrają w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album LET ME FLY, którego premiera zaplanowana jest na 7 kwietnia.

Mike Rutherford ma teraz powód do radości – nadchodzący album wydobywa to co najlepsze w Mike + The Mechanics: pisanie piosenek i afirmacja życia.

Let Me Fly jest przepełniona radością, która definiowała zespół od początku istnienia i opowiada, jak zawsze, o wielu bohaterach, niekoniecznie idealnych, jak np. o kobieciarzu z pierwszego singla Don’t Know What Came Over Me z nowego albumu.


Posłuchaj pierwszego single DON’T KNOW WHAT CAME OVER z albumu Let Me Fly:

https://www.youtube.com/watch?v=W9pHu_Y1l3Q

Przedsprzedaż albumu na: http://www.mikeandthemechanics.com

Prace nad Let Me Fly rozpoczęły się już podczas trasy z 2011 roku promującej krążek The Road – pierwszy krążek nagrany w aktualnym składzie: Mike Rutherford (gitara/bas), Luke Juby (klawisze), Gary Wallis (perkusja), Anthony Drennan (gitara) oraz wokaliści: Andrew Roachford i Tim Howar.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook