wROCKfest.pl: Hunter

wROCKfest.pl: Hunter

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Hunter

05.03.2017 - 18.03.2017

Ceny biletów:
    - 45zł / 50zł - stojący (przedsprzedaż / w dniu imprezy)
    - 55zł - siedzący (balkon)

Szczegóły wydarzenia

Hunter


W ramach wiosennej trasy koncertowej HUNTER zawita również do Wrocławia i 3 kwietnia zaprezentuje się w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przed najlepszą w Polsce publicznością!

Przedsmak tego co zobaczycie na koncertach  można poczuć oglądając materiał DVD, który zespół zamieścił w prezencie dla fanów z okazji swojego XXX-lecia na profilu YouTube. Materiał zarejestrowany został w warszawskim kinoteatrze Palladium i trwa blisko dwie godziny. Świetnie zmiksowane zarówno audio jak i wideo, dają obraz tego co zobaczycie i usłyszycie na żywo, tyle że ze zwielokrotnioną siłą.  Na koncertach pojawią się goście specjalni i specjalne efekty pirotechniczne.

W specjalnie przygotowanej  oprawie świetlnej, oprócz najbardziej znanych killerów koncertowych,  będzie można zobobaczyć i usłyszeć przekrój utworów ze wszystkich płyt, a także kilka niespodzianek.
Oto specjalna playlista, zawierająca wszystkie utwory tego udostępnionego koncertu, umieszczone oddzielnie,  ale ułożone chronologicznie: http://www.youtube.com/playlist?list=PLjuKY_Jr3uj-aJfwikCc2ne_9fFlxfk1u

A tutaj link do pełnego zapisu koncertu: http://youtu.be/Ylcq2S3GRBI

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook