NoName, Ostatni w Raju, Polska B

NoName, Ostatni w Raju, Polska B

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

SKUNK ANANSIE Anarchytecture

Sprzedaż zakończona!

Klub B90, Gdańsk

22.02.2017

wROCKfest.pl: Maciek Balcar „Znaki”

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

22.02.2017

Ceny biletów:
    - 15zł - w przedsprzedaży
    - 20zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

NoName, Ostatni w Raju, Polska B

Klub Zaścianek zaprasza na koncert zespołów NoName, Ostatni w Raju oraz Polska B. 

NONAME (Kraków):
Historia NoName sięga lat 90tych, kiedy dwójka serdecznych przyjaciół – Sebastian ‚Katchor’ Kacza oraz Tomek ‚ZBuK’ Prażuch – stworzyli nieformalny band o charakterze muzyczno-imprezowym (z naciskiem na „imprezowy”). Prawdziwa muzyczna przygoda zespołu rozpoczęła się jednak po „reaktywacji” NoName w 2010 roku, kiedy do składu dołączył wokalista – Miłek ‚Polop’ Piątek. Pierwszy koncert w historii NoName miał miejsce w czerwcu 2012 roku. Od tego momentu zespół wystąpił na większości krakowskich scen (Lizard King, Rotunda, Żaczek, Zaścianek, Forty Kleparz i wiele innych). Zespół zwyciężył w bitwie tygodnia w konkursie Megafon w Radio Kraków, zdobył wyróżnienie na przeglądzie Rockrebel, a także wygrał możliwość grania supportu przed zespołem OCN, Hurt, Jesus Chrysler Suicide, Cochise czy Farben Lehre. NoName otrzymało wyróżnienie na festiwalu im. Miry Kubasińskiej "Wielki Ogień" w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz zostało ogólnopolskim finalistą Festiwalu Emergenza. W maju 2013 zespół wydał debiutancki minialbum NoName, na który składa się 6 autorskich kompozycji w języku polskim i angielskim oraz jeden ‚cover’ z autorskim przekładem tekstu.

SKŁAD ZESPOŁU:
Grzesiek „Grisza” Bauer – perkusja
Sebastian „Katchor” Kacza – gitara
Miłek „Polop” Piątek – wokal
Tomek „ZBuK” Prażuch – gitara, wokal
Sławek „Wesoły” Wesołowski – bas

OSTATNI W RAJU (Kraków)
Bezkompromisowy rock 'n' roll, autentyczne emocje. Kiedy wychodzą na scenę dają z siebie wszystko, oddając się bez reszty i nie odpuszczając nawet na moment. Każdy koncert to specyficzne wydarzenie podczas którego wpadają w niesamowity trans. Stawiają na proste rozwiązania, bo przekombinowane rzeczy to nie rock n' roll. Dla nich to nie przelotna moda, tylko sposób na życie. Zespół pije dużo gorzoły i gra sporo koncertów.
Zespół zdobył nagrody:
- RockFest w Łodzi
- CKart w Gdowie
- PoliKultura w Krakowie
Muzycy zespołu mieli okazje dzielić scenę między innymi z takimi artystami jak:
Dżem, Afromental, Łzy, Pectus, Pudelsi, Cree, Gienek Loska Band, Kult, Deuter, Chłopcy z Placu Broni, Fisz Emade, Żywiołak, Koniec Świata, Akurat, Sztywny Pal Azji, Big Cyc, T. Love, Mateusz Mijal, Kasa Chorych, Curly Heads, Luxtorpeda, Kult, Pidżama Porno.

Piotr Piekiełko - śpiew
Łukasz 'malina' Malinowski - gitara, chórki
Piotr Malinowski - gitara basowa
Mateusz Mat Zakrzewski - perkusja

gość specjalny
POLSKA B (Białystok)
Zespół powstał w 2010 roku w okolicach Białegostoku, z inicjatywy Xepa (gitarzysty) i Sylasa (perkusisty), którzy pogrywali sobie dla własnej radochy w piwnicy na wsi. Krótko po tym, do współpracy zaprosili Morisa. W błyskawicznym tempie powstało kilka utworów, z którymi kapela rozpoczęła koncertowanie w miejscowych pubach.

Przyjęcie ze strony publiczności przerosło wszelkie oczekiwania, okazało się bowiem, że Polska B swoją muzyką daje radochę innym. Przyszedł więc czas na większe koncerty. Zespół dzielił scenę z takimi tuzami, jak Kazik Na Żywo, Strachy Na Lachy, Closterkeller, Lao Che, Łąki Łan, Poparzeni Kawą Trzy, Jelonek, Luxtorpeda, Proletaryat, Mela Koteluk, Dr Misio, Cochise, Lipali oraz Illusion. Jest też laureatem wielu przeglądów i festiwali (Wielki Ogień, Ciechan Cover Festival, Rockowania, My Stage, ZMRock, Giwera, Rock On, Konfrontacje, Elbląg Rocks Europa i wiele innych). Zakwalifikował się do polskiego finału międzynarodowego turnieju Hard Rock Rising, organizowanego przez sieć lokali Hard Rock Cafe. Dwa lata temu, wystąpił jako jedna z „gwiazd” na Juwenaliach w Białymstoku. Piosenka pod tytułem „Batman” dotarła do pierwszego miejsca na Liście Przebojów Fabryki Zespołów. Podobnie stało się też z utworem „Nie Musisz Biec”, który zyskał też miano piosenki tygodnia białostockiego Radia Akadera. We wrześniu 2014 r., Polska B zrealizowała pierwszy w swojej historii teledysk. Wystąpił w nim Paweł Małaszyński – jeden z czołowych polskich aktorów. Towarzyszyła mu drużyna futbolu amerykańskiego, Lowlanders Białystok. W ciągu jednej doby, bez żadnej promocji, klip uzyskał prawie sześć tysięcy odsłon (obecnie, ma ich prawie16 tysięcy). W ten sposób, zespół promuje swój debiutancki album, który własnym sumptem wydał pod koniec października.

W lutym zeszłego roku, bardzo pochlebną recenzję płyty umieścił na swoich łamach „Teraz Rock” – największy magazyn muzyczny w Polsce. Równie entuzjastycznie odniosła się do niej także „Estrada i Studio”. Muzycy wierzą jednak, że to dopiero początek. Dlatego, obecnie nagrywają już drugi krążek. Jak twierdzą, jeszcze lepszy niż poprzedni.

SKŁAD ZESPOŁU:
Marcin „Moris” Aniśko – wokal, bas
Marek „Xep” Ksepko – gitara, wokal
Rafał „Sylas” Zalewski – perkusja, wokal

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook