Perturbator, Gost, Dan Terminus

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 60 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Perturbator, Gost, Dan Terminus

Knock Out Prodcutions informuje: artysta znany jako Perturbator zgra w Polsce jeszcze jeden koncert. Brytyjski muzyk wystąpi 18.03 w krakowskim klubie Rotudna. Dzień później Perturbatora zobaczymy i usłyszymy w warszawskiej Hydrozagdce. Wsparcie zapewnią: Dan Terminus i Gost.

PERTURBATOR (Francja) synthwave, retro elektronika:
Rezyduje w Paryżu, naprawdę nazywa się James Kent, ale jako artysta znany jest pod ksywką Perturbator. Fascynują go między innymi Vangelis, John Carpenter, ale także Tears For Fears, czy New Order. James tworzy niesamowitą, mroczną muzykę, która idealnie sprawdziłaby się jako ilustracja produkcji filmowej w stylu „Blade Runnera” albo „Ucieczki z Nowego Jorku”. Tak, prawdą jest, że Perturbator nie stroni od tanecznego beatu, lecz pierwszeństwo zawsze ma u niego klimat. A ten tworzy kapitalny. W Hydrozagadce artysta pojawi się, promując swój czwarty album, zatytułowany „The Uncanny Valley”. Tytuł Kent zaczerpnął z robotyki, którą się fascynuje.


DAN TERMINUS (Francja) dark synth, electro, cyberpunk, retro elektronika:
Pochodzi z tego samego miasta, co legenda muzyki elektronicznej, Jean Michel Jarre, czyli Lyonu. I także muzykę elektroniczną tworzy, aczkolwiek o znacznie innym charakterze niż słynny rodak. Co prawda podszyta jest trochę mrokiem i tajemnicą, co predestynowałoby ją do bycia ilustracją opowieści cyberpunkowej, ale z równie dobrze można twórczość Dana wykorzystać na tanecznym parkiecie. A jeśli impreza byłaby tematyczna i odbywała się w klimacie sci-fi, dźwięki Francuza wprawiłyby imprezowiczów w ekstazę. Dan Terminus przyjedzie do nas promować wydany w 2015 roku album „The Wrath Of Code”.

GOST (USA) mroczna elektronika:
Podają, że mieszkają w piekle i że znajduje się ono w stanie Michigan. Zamiast biografii korzystają z cytatu ze Starego Testamentu. Ale spokojnie, GosT nie będzie porywał do piekła ani nawracał na wiarę pierwszych katolików. Przyłoży natomiast mocną, intensywną elektroniką i może kogoś postraszy maską w kształcie trupiej czaszki jednego z muzyków. Muzyka będzie mroczna, tajemnicza, hipnotyczna. Podobnie jak twórczość Perturbatora, nadająca się do zilustrowania jakiejś mrocznej produkcji filmowej. GosT zjawi się w Hydrozagadce promować album o tytule „Behemoth”. Który jest pokazem ekstraklasowej, intensywnej, rytmicznej elektroniki spowitej ciemnością

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Knock Out Productions

Facebook