Michał Bajor z zespołem "Moja Miłość"

Michał Bajor z zespołem "Moja Miłość"
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Michał Bajor

21.10.2017

Ceny biletów:
    - 115zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

"Z przykrością informujemy o odwołaniu ze względów logistyczno-technicznych koncertu Michała Bajora, który miał się odbyć w dn. 6.04 w Auli Artis w Poznaniu. Bilety należy zwracać w miejscach zakupu. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy." - P.W. Events

Szczegóły wydarzenia

Michał Bajor z zespołem "Moja Miłość"


Agencja P.W. Events ma przyjemność zaprosić na koncert Michała Bajora z zespołem w poznańskiej Auli Artis, który odbędzie się 6 kwietnia. Będzie to ostatni koncert artysty w Poznaniu, promujący materiał „Moja Miłość” i zamykający kolejny etap twórczości Bajora.

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po albumach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską "Miłość jest tylko jedna" (muz. Włodzimierz Korcz) i Anią Wyszkoni "Ja kocham, Ty kochasz" (muz. Wojciech Borkowski).

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Aula Artis w WSNHiD, Gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Facebook