David Mark Bulley

David Mark Bulley

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Carnival Youth

Zmiana miejsca imprezy!

BARdzo bardzo, Warszawa

17.01.2017

KAZIK STASZEWSKI & KWARTET PROFORMA

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

17.01.2017

Ceny biletów:
    - 50zł - Meet & Greet (spotkanie z artystą + koncert)
    - 29zł - normalny

Meet & Greet:

 

Pakiet zawiera spotkanie z artystą + koncert. Spotkanie z artystą odbędzie się 30 minut przed koncertem o godzinie 18:30.

Szczegóły wydarzenia

David Mark Bulley

David Mark Bulley jest wokalistą i kompozytorem z Londynu. Jego pierwsze wydawnictwo: EP’ka A Thousand Bonfires weszła do TOP 20 najlepiej sprzedających się singli iTunes. Latem tego roku David zagra trasę koncertową na Wyspach Brytyjskich, promującą mający ukazać się jesienią pierwszy album artysty zatytułowany David Mark Bulley.

Ostatni rok był dla artysty bardzo pracowity i przyniósł wiele zmian, sam David mówi: “Ostatnich 12 miesięcy to szaleństwo. Nigdy nie spodziewałem się, że moja muzyka zostanie tak dobrze oceniona i otworzy się przede mną tyle możliwości. Zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze długa droga, ale cieszy mnie każda minuta tej podróży.”

Od 2015 roku David regularnie występuje również w Polsce. Dwukrotnie był już jedną z gwiazd festiwalu Young Stars On Tour, w sierpniu 2016 zaśpiewa na warszawskim Torwarze podczas Young Stars Festival. Planuje również jeszcze w tym roku zagrać w Polsce własną trasę koncertową.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook