The Black Queen

The Black Queen
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

2 bilety w cenie 1

Bilety w przedsprzedaży już od 49zł
The Black Queen zagrają pierwszy koncert w Polsce 7 października w klubie Hybrydy w Warszawie.

Miejsca imprez:

Klub Hybrydy, Warszawa | Pokaż pozycję na mapie

7.10.2016 18:00 ul. Złota 7/9 Bilety
7.10.2016 18:00 ul. Złota 7/9 Bilety
2 bilety w cenie 1
Ceny biletów:
    - 49zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

THE BLACK QUEEN


7 PAŹDZIERNIKA 2016

KLUB HYBRYDY, WARSZAWA


The Black Queen to synthpopowy projekt Grega Puciato (The Dillinger Escape Plan), Stevena Alexandra (Nine Inch Nails, Ke$ha) i Josha Eustisa (Telefon Tel Aviv). Zadebiutowali w 2015 roku balladą “The End Where We Start”, równie szybko wydając kolejny singiel “Ice to Never”. Ich debiutancki album, „Fever Daydream” został wydany w styczniu 2016 roku i został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków.

Początkowo w projekt The Black Queen zaangażowali byli jedynie Greg Puciato i Steven Alexander. Kiedy ich drogi przecięły się z Joshem Eustisem, multiinstrumentalistą i producentem, poboczny projekt stał się pełnowymiarowym zespołem. Połączyła ich miłość do muzyki R&B, którą łączą z muzyką elektroniczną. W ich utworach słychać inspirację dźwiękami Depeche Mode i muzyką lat osiemdziesiątych, a Greg Puciato, który jest głęboko zakorzeniony w muzyce metalowej, pokazuje swoją znacznie bardziej melodyjną stronę na wokalu.

The Black Queen zagrają pierwszy koncert w Polsce 7 października w klubie Hybrydy w Warszawie. 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Klub Hybrydy, Złota 7/9, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook