Maciej Maleńczuk - "Fajnie"

Maciej Maleńczuk - "Fajnie"

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 110zł, 100zł

Szczegóły wydarzenia

Maciej Maleńczuk - "Fajnie"


16 maja 2017 roku Maciej Maleńczuk, artysta - jak powszechnie wiadomo - nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania.

Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie pan Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: "Stęsknionych za barwą mojego głosu - doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".

Zapraszamy na jedyny, niepowtarzalny koncert „Fajnie”do Poznania, gdzie Artysta wystąpi w Auli Uniwersytetu A.Mickiewicza.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Aula Uniwersytecka, Wieniawskiego 1, Poznań

Facebook